Седмична програма - Телевизия Шумен

Седмична програма

Понеделник, 30 януари 2023 г.

 

00:00 “Съвременни незнайни воини” - док. филм, част 6

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 5

02:00 „Автомобилна история“ – док. филм, част 5 и 6

03:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 20 – повторение

04:00 „Анаклето таен агент“ – игр. филм

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 “Неговата нова работа” – филм

06:30 „За боговете и хората“ – игрален филм

08:30 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 14 – повторение

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

10:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 20 – повторение

11:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 21

12:00 „Животинско царство“ - док. филм, част 23

12:30 Новини

12:40 „Коли на бъдещето, суперколи“ – док. филм, 2015, част 3, 4

13:00 „К9 – Изгубеното злато“ – игрален филм

14:40 „Шумла 2021“ – Ансамбъл „Шумен“
16:00 Детска телевизия „Франклин“

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 21  – повторение

18:00 „Седмицата на екран“ – обзорно седмично предаване

20:00 „Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 13

21:00 Новини

21:15 „Изчезващи граници“ – док. филм, част 26, 27, 28

22:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 21  – повторение

23:30 „Класически коли“ – док. филм, 8

Вторник, 31 януари 2023 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 6

02:00 Новини

02:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 7

03:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 21 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Класически коли“ – док. филм, част 9, 10

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Младост“ – игр. филм

08:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 10

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

09:30 „Седмицата на екран“ – обзорно предаване – повторение

11:30 „Анзак – в лицето на войната“ – док. филм

12:30 Новини

12:40 „Шумла 2022“ – концерт на Цветелина
14:10 „Езерото на дивата гъска“ – игрален филм

16:00 Детска телевизия „Франклин“

16:30 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 15, повторение

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 22

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 8

18:30 Новини

19:00 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 37

20:00 „Worldfolk“ – концерт

21:00 Новини

21:15 „Западна порта“, „Варна“ – док. филми

22:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 22 – повторение

23:30 „Класически коли“ – док. филм, част 11

Сряда, 1 февруари 2023 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 37

02:00 Новини

02:30 “Съвременни незнайни воини” - док. филм, част 1

03:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 22 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Трудно за вярване“ – концерт

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Извинявай, ако те нарека любов” – игрален филм

08:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 11

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

10:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 22 – повторение

11:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 23

12:00 „Животинско царство“ - док. филм, част 24

12:30 Новини

12:40 „Шумен – тук ще бъде България“ – док. филм

13:30 „Коледен сняг“ – игрален филм

15:30 „Фитнес тренировки“ – част 3

16:00 Детска телевизия „Франклин“

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 23 – повторение

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 9

18:30 Новини

19:00 „Радио Шумен на 50 години“ – концерт

20:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 8

21:00 Новини

21:30 „Седмицата на екран“ – обзорно предаване – повторение

23:30 „Класически коли“ – док. филм, част 12

Четвъртък, 2 февруари 2023 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 7

02:00 Новини

02:30 „Забравени истории“ – историческо предаване – повторение

03:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 23 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Мандарини“ – игрален филм

06:00 Новини

06:15 „История на любовта“ – игрален филм

08:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 12

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

10:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 23 – повторение

11:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 24

12:00 „Създадено във Фукушима“ – док. филм

12:10 „В обедната почивка“ – предаване на Телевизия Шумен

12:50 33 години „Пъргавелче“ – концерт

14:30 „Терапия за мезантропи“ – игрален филм

16:00 Детска телевизия „Франклин“

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 24 – повторение

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 10

18:30 Новини

19:00 „В обедната почивка“ – предаване на Телевизия Шумен

19:40 „Музикална вечер, посветена на Венета Вичева“ – концерт

21:00 Новини

21:30 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 37

22:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 24 – повторение

23:30 „Класически коли“ – док. филм, част 13

Петък, 3 февруари 2023 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „В обедната почивка“ – предаване на Телевизия Шумен

01:40 „Goodwood, Коли на бъдещето, first glance international, 2016“ – част 2, 3 док. филм

02:00 Новини

02:30 „Изчезващи граници“ – док. филм, част 29

03:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  24 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 8

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Цигуларката“ – игрален филм

08:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 13

09:00 Детска телевизия „Легендата за Зоро“

10:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  24 – повторение

11:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  25

12:00 „Животинско царство“ – док. филм, част 25

12:30 Новини

12:40 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 37

13:40 „Шампионът“ – игр. филм

15:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 9

16:00 Детска телевизия „Франклин“

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  25 – повторение

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 11

18:30 Новини

19:00 „Хелене“ – игрален филм

21:00 Новини

21:30 “Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 1

22:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  25 – повторение

23:30 „Класически коли“ – док. филм, част 1

Събота, 4 февруари 2023 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 9

02:00 Новини

02:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  25 – повторение

03:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 14

04:00 Новини

04:30 „Бялото слънце на пустинята“ - игрален филм

06:00 Новини

06:30 „Валенса – човек на надеждата“ – игр. филм

08:30 Детска телевизия „Легендата за Зоро“

09:00 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 21повторение

09:30 „Белоруската гара” – игрален филм

11:00 „Автомобилна история“ – док. филм, част 10

11:30 „Успешно земеделие“

12:00 „Забравени истории“ – историческо предаване – повторение

12:30 Детска телевизия „Франклин“

13:00 „Мостовете на Сараево“ – игрален филм

15:00 Среща-разговор с Юри Дачев – повторение

16:00 „50 години Градски духов оркестър“ – док. филм

16:30 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 22 - повторение

17:00 Детска телевизия Детска телевизия „Клуб Уинкс“

17:50 „Made in Shumen“ – човешки истории, част 1

18:00 „Богинята на съдбата“– игрален филм

20:00 „Животинско царство“ – док. филм, част 26, 1

21:00 „Фолклорна наздравица“ – концерт

23:00 “Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 2

Неделя, 5 февруари2023 г.

 

00:00 „Забравени истории“ – историческо предаване – повторение

00:30 „Няма зло “ – игрален филм

03:00 „Ваня Вълкова и млади тракийци“ – концерт

04:00 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 15, 16

05:00 „Класически коли“ – док. филм, част 2

05:30 „Нашите любовници“ – игр. филм

07:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  21 и 22 – повторение

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

10:00 “Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 3

11:00 „Странни класации“ док. филм, част 12

11:30 Концерт на Атанас Куртев

13:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  23 и 24 – повторение

15:00 Концерт на Симфониета – Шумен с Хасан и Ибрахим Игнатови

16:00 „Ловеч“ – док. филм

17:00 Детска телевизия „Франклин“

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 13

18:30 „Великият диктатор“ – игрален филм

20:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 11

21:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 10

22:00 „Състезанието на живота им“ – сезон 2, еп. 4

23:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  25 – повторение

Понеделник, 02 януари 2023 г.

 

00:00 “Съвременни незнайни воини” - док. филм, част 4

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 7

02:00 „Автомобилна история“ – док. филм, част 3 и 4

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, сезон 1, еп. 30 – повторение

04:00 „Нашите любовници“ – игр. филм

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 “5 десетилетия Младост” – док. филм

06:30 Коледен фолклорен концерт, 2022

08:30 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 22 – повторение

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, сезон 1, еп. 30 – повторение 10:50 „Човекът, говорещ с дървета“ –   док. филм

11:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 1

12:00 „Животинско царство“ - док. филм, част 3

12:30 „Октопод“ – док. филм

12:40 „Коли на бъдещето “ – док. филм, 2015, част 3, 4

13:00 „Глуха линия “ – игрален филм

14:40 „Шумла 2021“ – Ансамбъл „Шумен“ – концерт
16:00 Детска телевизия „Франклин“

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

18:00 „Седмицата на екран“ – обзорно седмично предаване

20:00 „Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 13

21:00 „Преславни дни“ – док. филм

21:15 „Изчезващи граници“ – док. филм, част 11, 12, 13

22:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

23:30 „Празничен хоровод“ – док. филм, част 1

Вторник, 03 януари 2023 г.

 

00:00 „110 години читалище в с. Васил Друмев“ – док. филм

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 8

02:00 „Асеновград“ – док. филм

02:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 5

03:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

04:00 „Между две епохи“ – док. филм

04:30 „Класически коли“ – док. филм, част 12, 13

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 „Кирково“ – док. филм

06:30 „Хелене“ – игр. филм

08:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 9

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

09:30 „Седмицата на екран“ – обзорно предаване – повторение

11:30 „Странстващият музикант“ – док. филм

12:30 Новини

12:40 „Споделени пространства“ – концерт на ДТА „Пъргавелче“

14:20 „Терапия за мизантропи“ – игрален филм

16:00 Детска телевизия „Франклин“

16:30 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 25, повторение

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 2

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 4

18:30 Новини

19:00 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 33

20:00 “Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 1

21:00 Новини

21:15 „Шумла 2022“ – концерт на Ансамбъл „Пазарджик“

22:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 2 – повторение

23:30 „Празничен хоровод“ – док. филм, част 2

Сряда, 04 януари 2023 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 33

02:00 Новини

02:30 “Съвременни незнайни воини” - док. филм, част 5

03:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 2 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Еврофолк 2021“ – концерт

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Богинята на съдбата” – игрален филм

08:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 10

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

10:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 2 – повторение

11:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 3

12:00 „Животинско царство“ - док. филм, част 4

12:30 Новини

12:40 „Брацигово“ – док. филм

13:40 „Коледен фолклорен концерт“

15:30 „Фитнес тренировки“ – част 24

16:00 Детска телевизия „Франклин“

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 3 – повторение

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 5

18:30 Новини

19:00 „Забравени истории“ – историческо предаване, повторение

19:30 „Жените по време на Романтизма“ – спектакъл  

20:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 6

21:00 Новини

21:30 „Седмицата на екран“ – обзорно предаване – повторение

23:30 „Класически коли“ – док. филм, част 1

Четвъртък, 05 януари 2023 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 9

02:00 Новини

02:30 „Забравени истории“ – историческо предаване – повторение

03:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 3 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Изискана кухня“ – игрален филм

06:00 Новини

06:15 „Балшой“ – игрален филм

08:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 11

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

10:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 3 – повторение

11:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 4

12:00 „Един странен микроб“ – док. филм

12:10 „В обедната почивка“ – предаване на Телевизия Шумен

12:50 „Сътворение в танц и движение“ – концерт

14:30 „Модерни времена“ – игрален филм

16:00 Детска телевизия „Франклин“

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 4 – повторение

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 6

18:30 Новини

19:00 „В обедната почивка“ – предаване на Телевизия Шумен – повторение

19:40 „50 години Духов оркестър „Михаил Биков“ – игрален филм

21:00 Новини

21:30 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 33

22:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 4 – повторение

23:30 „Тромпетисимо“ – концерт на Симфониета – Шумен

Петък, 06 януари 2023 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „В обедната почивка“ – предаване на Телевизия Шумен – повторение

01:40 „Goodwood, Коли на бъдещето, класически коли, 2017“ – част 1, 2, док. филм

02:00 Новини

02:30 „Изчезващи граници“ – док. филм, част 14

03:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  4 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 10

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Диви истории“ – игрален филм

08:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 12

09:00 Детска телевизия „Легендата за Зоро“

10:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  4 – повторение

11:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  5

12:00 „Животинско царство“ – док. филм, част 5

12:30 Новини

12:40 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 33

13:40 „Един крал в Ню Йорк“ – игр. филм

15:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 7

16:00 Детска телевизия „Франклин“

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  5 – повторение

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 7

18:30 Новини

19:00 „Само ти“ – игрален филм, Великобритания

21:00 Новини

21:30 “Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 2

22:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  5 – повторение

23:30 „Маршрут – път към свободата“ – док. филм

Събота, 07 януари 2023 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 11

02:00 Новини

02:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  5 – повторение

03:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 13

04:00 Новини

04:30 „К9 – Легенда за изгубеното злато“ - игрален филм

06:00 Новини

06:30 „Извинявай, ако те нарека любов“ – игр. филм

08:30 Детска телевизия „Легендата за Зоро“

09:00 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 13 – повторение

09:30 „Треска за злато” – игрален филм

11:00 „Автомобилна история“ – док. филм, част 8

11:30 „Успешно земеделие“

12:00 „Забравени истории“ – историческо предаване – повторение

12:30 Детска телевизия „Франклин“

13:00 „Ейприл, Мей и Джун“ – игрален филм

15:00 Среща-разговор с Мустафа Чаушев – повторение

16:30 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 14 - повторение

17:00 Детска телевизия Детска телевизия „Клуб Уинкс“

17:50 „Made in Shumen“ – човешки истории, част 1

18:00 „Шампионът“ – игрален филм

20:00 „Животинско царство“ – док. филм, част 6, 7

21:00 „Мостовете на Сараево“ – игр. филм

23:00 “Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 3

Неделя, 08 януари 2023 г.

00:00 „Забравени истории“ – историческо предаване – повторение

00:30 „Викинг“ – игрален филм

03:00 „Фолклорна наздравица“ – концерт

04:00 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 14

05:00 „Класически коли“ – док. филм, част 2

05:30 „Бялото слънце на пустинята“ – игр. филм

07:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  1 и 2 – повторение

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

10:00 “Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 4

11:00 „Странни класации“ док. филм, част 8

11:30 „Споделени пространства - 33 години „Пъргавелче“ - концерт

13:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  3 и 4 – повторение

15:00 „Коледен балетен концерт“ – концерт

16:00 „GoodWood Класически коли, 2016“ – док. филм

17:00 Детска телевизия „Франклин“

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 9

18:30 „По време на войната“ – игрален филм

20:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 9

21:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 12

22:00 „Състезанието на живота им“ – сезон 1, еп. 7 и 8

23:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  5 – повторение

Възможни са промени в програмата на Телевизия Шумен.