Седмична програма - Телевизия Шумен

Седмична програма

  • Понеделник
  • Вторник
  • Сряда
  • Четвъртък
  • Петък
  • Събота
  • Неделя

Понеделник, 13 септември 2021 г.

 

00:00 „Асеновград“ - док. филм

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Еврофолк Черно море“ – концерт

02:00 „Брацигово“ – док. филм

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 28 – повторение

04:00 „Добри Войников“  – док. филм

04:30 „Мис Шумен“ – концерт

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 „Полски Тръмбеш“ – док. филм

06:30 „Банклейди“ – игрален филм

08:30 „Крумовград” – док. филм

09:00  Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 1, 2

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 28 – повторение

10:50 „Човекът, говорещ с дървета“ - док. филм

11:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 29

12:00 Новини

12:15 „Балканфолк 2021” – концерт

13:15 „История на любовта“ – игр. филм

15:30 „Странстващият музикант” – филм

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 2

16:30 „Джебел” – док. филм

17:00 Новини

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 29 – повторение

18:00 „Минерални бани“ - док. филм

18:30 Новини

19:00 „Шоу без име“ – спектакъл   

21:00 Новини

21:30 „Ловеч“ - док. филм

22:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 29 – повторение

23:20 „Плевен“ – док. филм

Вторник, 14 септември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Пътят – филм за Крум Дамянов” – док. филм

02:00 Новини

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 29 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Кой е бил Иисус“ - док. филм, част 1

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Викинг“ – игр. филм

09:00 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 3, 4

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 29 – повторение

10:50 „В сянката на миналото“ - док. филм

11:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 30

12:00 Новини

12:15 „Среща-разговор с Юлияна Дончева” – док. филм

13:15 „Младост“ – игрален филм

15:15 „Кой е бил Иисус“ – док. филм, част 2

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 3

16:30 „Доблест и слава” – док. филм

17:00 Новини

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 30 – повторение

18:00 „НАТО“ - док. филм

18:30 Новини

19:00 „50 години педагогическа дейност Калина Германова“ – концерт

20:45 „Бяла“ - док. филм

21:00 Новини

21:30 „Жените по времето на Романтизма” – концерт

22:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 30 - повторение

23:20 „Ботевград“ – док. филм

Сряда, 15 септември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Берое” – док. филм

02:00 Новини

02:30 „Хасково” – док. филм

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 30 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Перник“, „Стара Загора“ - док. филми

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „В търсене на Ерик“ – игр. филм

08:30 „50 години духов оркестър „Михаил Биков“ – док. филм

09:00  Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 5, 6

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 30 – повторение

10:50 „Октопод“ – док. филм

11:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 1

12:00  Новини

12:15 „Седми световен шампионат по фолклор” – концерт

13:15 „Кухня“ – игр. филм

15:15 „Ботевград“ – док. филм

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 4, 5

17:00 Новини

17:15 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

18:00 „Враца”, док. филм

18:30 Новини

19:00 „Кралицата на Испания“ – игр. филм

21:00 Новини

21:30 „Трудно за вярване” – док. филм

22:30 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

23:20 „Западната порта” – док. филм

Четвъртък, 16 септември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Еврофолк 2018” – концерт

02:00 Новини

02:30 „София” – док. филм

03:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

04:00  Новини

04:30 „Кралица на красотата“ – концерт

06:00 Новини

06:30 „Кечистът“ – игр. филм

08:30 „Минерални бани” – док. филм

09:00  Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 7, 8

10:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

10:50 „В сянката на миналото“ – док. филм

11:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 2

12:00 Новини

12:15 „Юбилей на агенция „Фаворит”, концерт част 1

13:35 „Ваканцията на малкия Никола“ – игрален филм

15:15 „Малко Търново“ - док. филм

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 6, 7

17:00 Новини

17:15 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 2 – повторение

18:00 „Корминеш”, док. филм

18:30 Новини

19:00 „Сътворение в танц и движение“ – концерт

20:30 „Маршрут – път към свободата” – док. филм

21:00 Новини

21:30 „Съвременни незнайни воини“ – док. филм, еп. 2 и 3

22:30 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 2 – повторение   

23:20 Среща – разговор с Роза Боянова и Ники Гундеров

Петък, 17 септември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Библейски загадки” – док. филм, част 1

02:00 Новини

02:30 „Кюстендил” – док. филм

03:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 2 – повторение     

04:00 Новини

04:30 „Момчилград“, „Кирково“ – док. филми

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Левиатан“ – игр. филм

08:45 „Преславни дни” – док. филм

09:00 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 9, 10

10:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 2 – повторение

10:50 „Полъх от пустата“ – док. филм

11:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 3

12:00 Новини

12:15 „Мечта на сцена“ – концерт на ОДК-Шумен

13:30 „Болшой” – игр. филм

16:00 Детска телевизия - „Франклин“, еп. 7, 8

17:00 Новини

17:15 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 3 – повторение         

18:00 „Неговата нова работа“ – филм

18:30 Новини

19:00 „Добрич“ - док. филм

19:30 „120 години от рождението на Панчо Владигеров“ – концерт

21:00 Новини

21:30 „От първо лице – 50 години специалност Българска филология в ШУ“ - док. филм

22:30 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 3 – повторение

23:30 Кратки документални филми на „Грийнпийс“

Събота, 18 септември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Балканфолк 2019” – концерт

02:00 Новини

02:30 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 3 – повторение           

03:20 „Сливница” – документален филм

04:00 Новини

04:30 „Джаки и Раян“ – игрален филм

06:00 Новини

06:30 „Мостовете на Сараево“ – игр. филм

08:30 „Ненов“, „Севлиево“ – док. филми

09:30 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 11, 12, 13, 14

11:00 „Батак” – док. филм

11:30 „Успешно земеделие“

12:00 „Юбилей на агенция „Фаворит“ – концерт, част 2

13:30 „Великият диктатор“ – игр. филм

15:30 Среща-разговор с Максим Бехар – повторение

17:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 9, 10

18:00 „За боговете и хората” – игр. филм

20:00 „Имало едно време“, „Никопол“ – док. филми

21:00 „Амадеус" – игр. филм

Неделя, 19 септември 2021 г.

 

00:00 „Сибирският бръснар“ – игрален филм

03:00 „Стани войник“ – концерт

05:30 „Ана от 6 до 8“ – игрален филм

07:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 29 и 30 – повторение

09:00 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 15, 16

10:00 „Златната петорка“ – игр. филм

12:30 „Ансамбъл „Българе“ в Шумен“ – концерт, част 1

13:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 1 и 2 - повторение

15:00 „Хорови празници“ – концерт, част 1  

17:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 11, 12, 13

18:30 „Валенса – човек на надеждата“ – игрален филм

20:30 „Библейски загадки” – док. филм, част 2

21:30 „Крисчън Мингъл“ – игр. филм

23:10 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 3 – повторение

  • Понеделник
  • Вторник
  • Сряда
  • Четвъртък
  • Петък
  • Събота
  • Неделя

Понеделник, 13 септември 2021 г.

00:00 „Асеновград“ - док. филм

 

00:30 „Успешно земеделие“

 

01:00 „Еврофолк Черно море“ – концерт

 

02:00 „Брацигово“ – док. филм

 

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 28 – повторение

 

04:00 „Добри Войников“  – док. филм

 

04:30 „Мис Шумен“ – концерт

 

05:30 „Успешно земеделие“

 

06:00 „Полски Тръмбеш“ – док. филм

 

06:30 „Банклейди“ – игрален филм

 

08:30 „Крумовград” – док. филм

 

09:00  Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 1, 2

 

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 28 – повторение

 

10:50 „Човекът, говорещ с дървета“ - док. филм

 

11:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 29

 

12:00 Новини

 

12:15 „Балканфолк 2021” – концерт

 

13:15 „История на любовта“ – игр. филм

 

15:30 „Странстващият музикант” – филм

 

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 2

 

16:30 „Джебел” – док. филм

 

17:00 Новини

 

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 29 – повторение

 

18:00 „Минерални бани“ - док. филм

 

18:30 Новини

 

19:00 „Шоу без име“ – спектакъл   

 

21:00 Новини

 

21:30 „Ловеч“ - док. филм

 

22:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 29 – повторение

 

23:20 „Плевен“ – док. филм

Вторник, 14 септември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Пътят – филм за Крум Дамянов” – док. филм

02:00 Новини

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 29 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Кой е бил Иисус“ - док. филм, част 1

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Викинг“ – игр. филм

09:00 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 3, 4

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 29 – повторение

10:50 „В сянката на миналото“ - док. филм

11:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 30

12:00 Новини

12:15 „Среща-разговор с Юлияна Дончева” – док. филм

13:15 „Младост“ – игрален филм

15:15 „Кой е бил Иисус“ – док. филм, част 2

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 3

16:30 „Доблест и слава” – док. филм

17:00 Новини

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 30 – повторение

18:00 „НАТО“ - док. филм

18:30 Новини

19:00 „50 години педагогическа дейност Калина Германова“ – концерт

20:45 „Бяла“ - док. филм

21:00 Новини

21:30 „Жените по времето на Романтизма” – концерт

22:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 30 - повторение

23:20 „Ботевград“ – док. филм

Сряда, 15 септември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Берое” – док. филм

02:00 Новини

02:30 „Хасково” – док. филм

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 30 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Перник“, „Стара Загора“ - док. филми

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „В търсене на Ерик“ – игр. филм

08:30 „50 години духов оркестър „Михаил Биков“ – док. филм

09:00  Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 5, 6

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 30 – повторение

10:50 „Октопод“ – док. филм

11:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 1

12:00  Новини

12:15 „Седми световен шампионат по фолклор” – концерт

13:15 „Кухня“ – игр. филм

15:15 „Ботевград“ – док. филм

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 4, 5

17:00 Новини

17:15 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

18:00 „Враца”, док. филм

18:30 Новини

19:00 „Кралицата на Испания“ – игр. филм

21:00 Новини

21:30 „Трудно за вярване” – док. филм

22:30 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

23:20 „Западната порта” – док. филм

Четвъртък, 16 септември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Еврофолк 2018” – концерт

02:00 Новини

02:30 „София” – док. филм

03:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

04:00  Новини

04:30 „Кралица на красотата“ – концерт

06:00 Новини

06:30 „Кечистът“ – игр. филм

08:30 „Минерални бани” – док. филм

09:00  Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 7, 8

10:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

10:50 „В сянката на миналото“ – док. филм

11:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 2

12:00 Новини

12:15 „Юбилей на агенция „Фаворит”, концерт част 1

13:35 „Ваканцията на малкия Никола“ – игрален филм

15:15 „Малко Търново“ - док. филм

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 6, 7

17:00 Новини

17:15 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 2 – повторение

18:00 „Корминеш”, док. филм

18:30 Новини

19:00 „Сътворение в танц и движение“ – концерт

20:30 „Маршрут – път към свободата” – док. филм

21:00 Новини

21:30 „Съвременни незнайни воини“ – док. филм, еп. 2 и 3

22:30 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 2 – повторение   

23:20 Среща – разговор с Роза Боянова и Ники Гундеров

Петък, 17 септември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Библейски загадки” – док. филм, част 1

02:00 Новини

02:30 „Кюстендил” – док. филм

03:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 2 – повторение     

04:00 Новини

04:30 „Момчилград“, „Кирково“ – док. филми

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Левиатан“ – игр. филм

08:45 „Преславни дни” – док. филм

09:00 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 9, 10

10:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 2 – повторение

10:50 „Полъх от пустата“ – док. филм

11:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 3

12:00 Новини

12:15 „Мечта на сцена“ – концерт на ОДК-Шумен

13:30 „Болшой” – игр. филм

16:00 Детска телевизия - „Франклин“, еп. 7, 8

17:00 Новини

17:15 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 3 – повторение         

18:00 „Неговата нова работа“ – филм

18:30 Новини

19:00 „Добрич“ - док. филм

19:30 „120 години от рождението на Панчо Владигеров“ – концерт

21:00 Новини

21:30 „От първо лице – 50 години специалност Българска филология в ШУ“ - док. филм

22:30 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 3 – повторение

23:30 Кратки документални филми на „Грийнпийс“

Събота, 18 септември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Балканфолк 2019” – концерт

02:00 Новини

02:30 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 3 – повторение           

03:20 „Сливница” – документален филм

04:00 Новини

04:30 „Джаки и Раян“ – игрален филм

06:00 Новини

06:30 „Мостовете на Сараево“ – игр. филм

08:30 „Ненов“, „Севлиево“ – док. филми

09:30 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 11, 12, 13, 14

11:00 „Батак” – док. филм

11:30 „Успешно земеделие“

12:00 „Юбилей на агенция „Фаворит“ – концерт, част 2

13:30 „Великият диктатор“ – игр. филм

15:30 Среща-разговор с Максим Бехар – повторение

17:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 9, 10

18:00 „За боговете и хората” – игр. филм

20:00 „Имало едно време“, „Никопол“ – док. филми

21:00 „Амадеус" – игр. филм

Неделя, 19 септември 2021 г.

 

00:00 „Сибирският бръснар“ – игрален филм

03:00 „Стани войник“ – концерт

05:30 „Ана от 6 до 8“ – игрален филм

07:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 29 и 30 – повторение

09:00 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 15, 16

10:00 „Златната петорка“ – игр. филм

12:30 „Ансамбъл „Българе“ в Шумен“ – концерт, част 1

13:00 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 1 и 2 - повторение

15:00 „Хорови празници“ – концерт, част 1  

17:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 11, 12, 13

18:30 „Валенса – човек на надеждата“ – игрален филм

20:30 „Библейски загадки” – док. филм, част 2

21:30 „Крисчън Мингъл“ – игр. филм

23:10 „Любовни залози“ – сериен филм, еп. 3 – повторение

Възможни са промени в програмата на Телевизия Шумен.