Седмична програма - Телевизия Шумен

Седмична програма

  • Понеделник
  • Вторник
  • Сряда
  • Четвъртък
  • Петък
  • Събота
  • Неделя

Понеделник, 22 ноември 2021 г.

 

00:00 „Стара Загора“ – док. филм

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Седми световен шампионат по фолклор” – концерт

02:00 „Пътят – филм за Крум Дамянов” – док. филм

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 17 – повторение

04:00 „Истината за любовта“ - игр. филм

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 „Кюстендил” – док. филм

06:30 „Казанова вариации“ – игр. филм 

08:30 „Ардино“ – док. филм

09:00  Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 47, 48

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 17 – повторение

10:50 „Няма да работя“ – док. филм

11:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 18

12:00 Новини

12:10 „Ден на музиката“ – концерт

13:15 „Кралицата на Испания“ – игр. филм

15:25 „Поморие“ – док. филм

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 21, 22

17:00 Новини

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 18 – повторение

18:00 „Седмицата в 150 минути“ – обзорно предаване

20:30 „Асеновград“ – док. филм

21:00 Новини

21:30 „Шумла“  2021 – концерт на „Жарава“

22:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 18 – повторение

23:20 „Плевен“ – док. филм

Вторник, 23 ноември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Еврофолк Черно море 2018” – концерт

02:00 Новини

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 18 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Мис Шумен” – концерт

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Банклейди“ – игрален филм

08:30 „Ямбол“ – док. филм

09:00 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 49

09:30 „Седмицата в 150 минути“ – обзорно предаване – повторение

12:00 Новини

12:10 „20 години ДГ „Братя Грим” – концерт

13:00 „Батальонът“ – игрален филм

15:15 „DEUS NOBISCUM“ – док. филм, част 1

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 23, 24

17:00 Новини

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 19

18:00 „Хасково“ – док. филм

18:30 Новини

19:00 „Ансамбъл „Българе в Шумен“ – концерт, част 1

20:20 „Епоха“ – док. филм

21:00 Новини

21:30 „Мечта на сцена“ – концерт на ОДК-Шумен

22:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 19 - повторение

23:20 „Минерални бани“, „Песента на цветовете“ – док. филми

Сряда, 24 ноември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „От първо лице” – док. филм

02:00 Новини

02:30 „Враца” – док. филм

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 19 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Берое” – док. филм

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „В търсене на Ерик“ – игрален филм

08:30 „Добри Войников“ - филм

09:00  Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 50, 51

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 19 – повторение

10:50 „Октопод“ – док. филм

11:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 20

12:00 Новини

12:10 „НАТО“, „Имало едно време“ – док. филми

13:30 „Завръщане“ – игр. филм

15:15 „DEUS NOBISCUM“ – док. филм, част 2

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 36, 37

17:00 Новини

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 20 – повторение

18:00 „5 десетилетия Младост“, док. филм

18:30 Новини

19:00 Made in Shumenчовешки истории, част 2

19:10 „Сливница“, „Стара Загора“ – док. филми

20:25 Среща-разговор с Астор

20:30 „Ненов“, док. филм

21:00 Новини

21:30 „Седмицата в 150 минути“– обзорно предаване – повторение

Четвъртък, 25 ноември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Брацигово” – док. филм

02:00 Новини

02:30 „Маршрут – път към свободата“ - док. филм

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 20 – повторение

04:00  Новини

04:30 „Нашите любовници“ – игр. филм 

06:00 Новини

06:30 „Версус“ – игр. филм 

08:30 „София“ – док. филм

09:00 Сесия на Общински съвет Шумен - пряко

12:00 Новини

12:10 Сесия на Общински съвет Шумен - пряко

13:50 „Треска за злато“ – игр. филм

15:15 „DEUS NOBISCUM“ – док. филм, част 3

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 38, 39

17:00 Новини

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 21 – повторение

18:00 „Никопол“ - док. филм

18:30 Новини

19:00 „Ботевград“ – док. филм

19:40 „50 години Духов оркестър „Михаил Биков“ – концерт

21:00 Новини

21:30 „Еврофолк 2021“ – концерт

22:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 21 – повторение   

23:20 „Западна порта“ – док. филм

Петък, 26 ноември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 Среща разговор с Роза Боянова и Ники Гундеров

01:40 „Сапарева баня” – док. филм

02:00 Новини

02:30 „Корминеш“, док. филм

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 21 – повторение     

04:00 Новини

04:30 „Балканфолк 2021“ – док. филм

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Болшой“ – игр. филм

08:40 „Неговата нова работа“ – филм

09:00  Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 52, 1

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 21 – повторение

10:50 „Създадено във Фукушима“ – док. филм

11:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 22

12:00 Новини

12:10 „Шумла“ 2021 - „Тракия“ и „Фолкпалитра“ – концерти

14:00 „Светлините на града“ – игр. филм

15:15 „DEUS NOBISCUM“ – док. филм, част 4

16:00 Детска телевизия - „Франклин“, еп. 40, 41

17:00 Новини

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 22 – повторение         

18:00 „Джебел“, док. филм

18:30 Новини

19:00 „Доблест и слава“ - док. филм

19:30 „Сътворение в танц и движение“ – концерт

21:00 Новини

21:30 „Черноморски събор“ – концерт

22:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 22 – повторение

23:20 „Бяла“ – док. филм, 2021

Събота, 27 ноември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „От първо лице” – док. филм

02:00 Новини

02:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 22 – повторение           

03:20 „Севлиево“ – док. филм

04:00 Новини

04:30 „Модерни времена“ – игр. филм

06:00 Новини

06:30 „Барса мечти“ – игр. филм

08:30 „Еврофолк Жива вода 2018” – концерт

09:30 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 2, 3, 4, 5

11:00 „Ардино” – док. филм

11:30 „Успешно земеделие“

12:00 „120 години от рождението на Панчо Владигеров“ – концерт

13:35 „Парад“ – игрален филм

15:30 Среща-разговор с Максим Бехар – повторение

17:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 42, 43

17:50 Made in Shumenчовешки истории, част 2 – повторение

18:00 „Извинявай, ако те нарека любов“ – игр. филм 

20:00 „Хисаря“, „Паметта на Родопите“ – док. филми

21:00 „Амадеус” – игр. филм

Неделя, 28 ноември 2021 г.

 

00:00 „12 стола” – игр. филм

02:30 „Плевен“ – док. филм

03:00 „Хорови празници“ – първи концерт

05:00 „Началото на светлината – Каварна“ – док. филм

05:30 „Бялото слънце на пустинята“ – игр. филм

07:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 18 и 19 – повторение

09:00 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 6, 7

10:00 „Глуха линия“ – игр. филм

11:40 „Странстващият музикант“ –  филм

12:00 „Апокалипсис“, „Полъх от пустата“, док. филми

13:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 20 и 21 - повторение

15:00 „Великият диктатор“ – игр. филм 

17:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 44, 45, 46

18:30 „Кухня“ – игрален филм

20:30 „Трудно за вярване“ – док. филм

21:30 „Бялото слънце на пустинята“ – игр. филм

23:10 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 22 – повторение

  • Понеделник
  • Вторник
  • Сряда
  • Четвъртък
  • Петък
  • Събота
  • Неделя

Понеделник, 22 ноември 2021 г.

 

00:00 „Стара Загора“ – док. филм

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Седми световен шампионат по фолклор” – концерт

02:00 „Пътят – филм за Крум Дамянов” – док. филм

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 17 – повторение

04:00 „Истината за любовта“ - игр. филм

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 „Кюстендил” – док. филм

06:30 „Казанова вариации“ – игр. филм 

08:30 „Ардино“ – док. филм

09:00  Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 47, 48

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 17 – повторение

10:50 „Няма да работя“ – док. филм

11:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 18

12:00 Новини

12:10 „Ден на музиката“ – концерт

13:15 „Кралицата на Испания“ – игр. филм

15:25 „Поморие“ – док. филм

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 21, 22

17:00 Новини

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 18 – повторение

18:00 „Седмицата в 150 минути“ – обзорно предаване

20:30 „Асеновград“ – док. филм

21:00 Новини

21:30 „Шумла“  2021 – концерт на „Жарава“

22:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 18 – повторение

23:20 „Плевен“ – док. филм

Вторник, 23 ноември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Еврофолк Черно море 2018” – концерт

02:00 Новини

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 18 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Мис Шумен” – концерт

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Банклейди“ – игрален филм

08:30 „Ямбол“ – док. филм

09:00 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 49

09:30 „Седмицата в 150 минути“ – обзорно предаване – повторение

12:00 Новини

12:10 „20 години ДГ „Братя Грим” – концерт

13:00 „Батальонът“ – игрален филм

15:15 „DEUS NOBISCUM“ – док. филм, част 1

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 23, 24

17:00 Новини

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 19

18:00 „Хасково“ – док. филм

18:30 Новини

19:00 „Ансамбъл „Българе в Шумен“ – концерт, част 1

20:20 „Епоха“ – док. филм

21:00 Новини

21:30 „Мечта на сцена“ – концерт на ОДК-Шумен

22:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 19 - повторение

23:20 „Минерални бани“, „Песента на цветовете“ – док. филми

Сряда, 24 ноември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „От първо лице” – док. филм

02:00 Новини

02:30 „Враца” – док. филм

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 19 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Берое” – док. филм

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „В търсене на Ерик“ – игрален филм

08:30 „Добри Войников“ - филм

09:00  Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 50, 51

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 19 – повторение

10:50 „Октопод“ – док. филм

11:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 20

12:00 Новини

12:10 „Шумла“ 2021 – Ансамбъл „Шумен“ – концерт

13:30 „Завръщане“ – игр. филм

15:15 „DEUS NOBISCUM“ – док. филм, част 2

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 36, 37

17:00 Новини

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 20 – повторение

18:00 „5 десетилетия Младост“, док. филм

18:30 Новини

19:00 Made in Shumenчовешки истории, част 2

19:10 „Ансамбъл „Българе в Шумен“ – концерт, част 2

20:25 Среща-разговор с Астор

20:30 „Ненов“, док. филм

21:00 Новини

21:30 „Седмицата в 150 минути“– обзорно предаване – повторение

Четвъртък, 25 ноември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Брацигово” – док. филм

02:00 Новини

02:30 „Маршрут – път към свободата“ - док. филм

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 20 – повторение

04:00  Новини

04:30 „Нашите любовници“ – игр. филм 

06:00 Новини

06:30 „Версус“ – игр. филм 

08:30 „София“ – док. филм

09:00 Сесия на Общински съвет Шумен - пряко

12:00 Новини

12:10 Сесия на Общински съвет Шумен - пряко

13:50 „Треска за злато“ – игр. филм

15:15 „DEUS NOBISCUM“ – док. филм, част 3

16:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 38, 39

17:00 Новини

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 21 – повторение

18:00 „Никопол“ - док. филм

18:30 Новини

19:00 „Ботевград“ – док. филм

19:40 „50 години Духов оркестър „Михаил Биков“ – концерт

21:00 Новини

21:30 „Еврофолк 2021“ – концерт

22:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 21 – повторение   

23:20 „Западна порта“ – док. филм

Петък, 26 ноември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 Среща разговор с Роза Боянова и Ники Гундеров

01:40 „Сапарева баня” – док. филм

02:00 Новини

02:30 „Корминеш“, док. филм

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 21 – повторение     

04:00 Новини

04:30 „Балканфолк 2021“ – док. филм

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Болшой“ – игр. филм

08:40 „Неговата нова работа“ – филм

09:00  Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 52, 1

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 21 – повторение

10:50 „Създадено във Фукушима“ – док. филм

11:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 22

12:00 Новини

12:10 „Шумла“ 2021 - „Тракия“ и „Фолкпалитра“ – концерти

14:00 „Светлините на града“ – игр. филм

15:15 „DEUS NOBISCUM“ – док. филм, част 4

16:00 Детска телевизия - „Франклин“, еп. 40, 41

17:00 Новини

17:15 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 22 – повторение         

18:00 „Джебел“, док. филм

18:30 Новини

19:00 „Доблест и слава“ - док. филм

19:30 „Сътворение в танц и движение“ – концерт

21:00 Новини

21:30 „Черноморски събор“ – концерт

22:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 22 – повторение

23:20 „Бяла“ – док. филм, 2021

Събота, 27 ноември 2021 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „От първо лице” – док. филм

02:00 Новини

02:30 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 22 – повторение           

03:20 „Севлиево“ – док. филм

04:00 Новини

04:30 „Модерни времена“ – игр. филм

06:00 Новини

06:30 „Барса мечти“ – игр. филм

08:30 „Еврофолк Жива вода 2018” – концерт

09:30 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 2, 3, 4, 5

11:00 „Ардино” – док. филм

11:30 „Успешно земеделие“

12:00 „120 години от рождението на Панчо Владигеров“ – концерт

13:35 „Парад“ – игрален филм

15:30 Среща-разговор с Максим Бехар – повторение

17:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 42, 43

17:50 Made in Shumenчовешки истории, част 2 – повторение

18:00 „Извинявай, ако те нарека любов“ – игр. филм 

20:00 „Хисаря“, „Паметта на Родопите“ – док. филми

21:00 „Амадеус” – игр. филм

Неделя, 28 ноември 2021 г.

 

00:00 „12 стола” – игр. филм

02:30 „Плевен“ – док. филм

03:00 „Хорови празници“ – първи концерт

05:00 „Началото на светлината – Каварна“ – док. филм

05:30 „Бялото слънце на пустинята“ – игр. филм

07:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 18 и 19 – повторение

09:00 Детска телевизия „Легендата за Зоро“, еп. 6, 7

10:00 „Глуха линия“ – игр. филм

11:40 „Странстващият музикант“ –  филм

12:00 „Апокалипсис“, „Полъх от пустата“, док. филми

13:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 20 и 21 - повторение

15:00 „Великият диктатор“ – игр. филм 

17:00 Детска телевизия „Франклин“, еп. 44, 45, 46

18:30 „Кухня“ – игрален филм

20:30 „Трудно за вярване“ – док. филм

21:30 „Бялото слънце на пустинята“ – игр. филм

23:10 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, еп. 22 – повторение

Възможни са промени в програмата на Телевизия Шумен.