Имало едно време: „Златното момиче“ - Телевизия Шумен

Тази седмица в последния епизод за сезона на „Имало едно време…“ гостуваме в ДГ „Слънце“. Заедно с децата от група „Калинка“ ще прочетем приказката „Златното момиче“ и ще си поговорим за добротата, човечността и силата на хубавите думи. Един емоционален финал с важно послание към всички родители – не спирайте да четете на децата си.

Вижте повече новини във Facebook и Youtube.