„Волов“(Шумен) с победа в последната контрола - Телевизия Шумен

Футболистите на „Волов“(Шумен) завършиха с победа предсезонната си подготовка за новото футболно първенство в Североизточна Трета лига – сезон 2022/2023. В Попово срещу „Черноломец 1919“ шуменци заиграха много мобилизирано и с доста нови футболисти, които явно ще подсилят тима в новото първенство постигнаха категорична победа с 3:0. Ивелин Василев даде голово предимство на „Волов“ още в първото полувреме, след изпълнение от корнер.

През втората част шуменци съумяха да вкарат още два гола във вратата на домакините. Боян Димов изненада вратаря на „Черноломец“ с прехвърлящ удар от около 35 метра. Крайното 3:0 оформи влезлия като резерва Светослав Вичев  – след самостоятелен пробив от дясно.

В първия кръг от новото първенство „Волов“(Шумен) гостува на 13 август 2022 г. (събота) от 18,00 часа на втория отбор на „Спартак 1918“(Варна).