Предстоящи срещи – събота и неделя - Телевизия Шумен

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА – V КРЪГ

10 септември 2022 г., събота, 17:00 ч:

Рилци (Добрич) – Спартак 1918 II (Варна)

Черноморец (Балчик) – Черноломец 1919 (Попово)

Септември 98 (Тервел) – Ботев (Нови пазар)

11 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч:

Светкавица (Търговище) – Доростол (Силистра)

Черно море II (Варна) – Волов (Шумен)

Лудогорец 1945 III (Разград) – Дунав II (Русе)

Локомотив 2022 (Русе) – Устрем Д (Дончево)

Спортист 2011 (Ген. Тошево)  почива

 

РЕГИОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ – ШУМЕН

ЦЕНТРАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“ – II КРЪГ

10 септември 2022 г., събота, 17,00 ч:

Балкан 1965 (Градище) – Чавдар 2016 (Дивдядово)

Енев-Дибич (Шумен) – Герой (Зайчино ореше)

Смядово (Смядово) – Шумен 2007 (Шумен)

Локомотив 2008 (Каспичан) – Ендже (Царев брод)

Устрем (Трем) – Върбица (Върбица) отложен

 

РЕГИОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ – ШУМЕН

ЮЖНА ГРУПА „ШУМЕН“ – II КРЪГ

10 септември 2022 г., събота, 17,00 ч:

Спортист (Троица) – Хитрино (Хитрино)

Ботев (Каменяк) – Тошев (Правенци)

11 септември 2022 г. неделя, 13,30 ч:

Близнаци 2022 (Близнаци) – Балкан (Средня)

Заря 1962 (Звегор) – Червена звезда 2022 (Дренци)

11 септември 2022 г. неделя, 17,00 ч:

Велики Преслав (В.Преслав) – Златен век 2020 (В.Преслав)

 

РЕГИОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ – ШУМЕН

СЕВЕРНА ГРУПА „ШУМЕН“ – II КРЪГ

11 септември 2022 г. неделя,  13,30 ч:

Ясен 2007 (Ясенково) – Борци (Борци)

11 септември 2022 г. неделя,  17,00 ч:

Космос (Браничево) – Зенит (Черноглавци)

Лудогорец 2017 (Каолиново) – Динамо 2015 (Вълнари)

Победа 2016 (Пристое) – Дъбрава (Осеновец)

Заря 2022 (Тодор Икономово) – Мълния (Климент)

Устрем 2020 (Пет могили) – Вихър 1969 (Боян)

 

ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ – РАЗГРАД

ГРУПА  „ЗАПАД“  – I КРЪГ

10 септември 2022 г.,  събота, 17,00 ч:

Бели Лом (Дряновец) – Спортист (Пороище)

Мортагоново (Мортагоново) – Вихър (Лозница)

11 септември 2022 г.,  неделя, 17,00 ч:

Миньор (Сеново) – Вълци (Владимировци)

Ураган (Гецово) – Локомотив 2019 (Самуил)

 

ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ – РАЗГРАД

ГРУПА  „ИЗТОК“  – I КРЪГ

10 септември 2022 г.,  събота, 17,00 ч:

Челси (Брестовене) – Вихър (Завет)

Бенковски (Исперих) – Златен лист (Точилари)

11 септември 2022 г.,  неделя, 17,00 ч:

Кубрат 2016 (Кубрат) – Стрела (Тодорово)

Дянково Сити (Дянково) – Адаспорт (Острово)

 

Текст и снимка: Салим Салих

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.