Предстоящи футболни срещи в събота и неделя - Телевизия Шумен
Предстоящи футболни срещи в събота и неделя

ПРЕДСТОЯЩИ СРЕЩИ – СЪБОТА И НЕДЕЛЯ

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА – VII КРЪГ  

2 октомври 2021 г., събота,  13,00 ч:

Спартак 1918 II (Варна) – Спортист 2011 (Ген.Тошево)

2 октомври 2021 г., събота,  16,00 ч:

Волов (Шумен) – Ботев (Нови пазар)

Дунав (Русе) – Доростол (Силистра)

Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Черноморец (Балчик)

3 октомври 2021 г., неделя,  16,00 ч:

Черноломец 1919 (Попово) – Светкавица (Търговище)

Устрем Д (Дончево) – Локомотив (Русе)

30 октомври 2021 г., събота, 14,00 ч.

Лудогорец 1945 III (Разград) – Септември 98 (Тервел)

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖЕНИ – V КРЪГ

2 октомври 2021 г., събота, 14:30 ч: в Хитрино

Олимпия (Шумен) – Пирин (Благоевград)

2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:

ЛП Супер спорт (София) – Етър ВТ (Велико Търново)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Риал (Ковачевци)

ЖФК Варна (Варна) – Локомотив (Стара Загора)

Барокко (София) – Спортика (Благоевград)

Енко (Пловдив) – Янтра 2013 (Габрово)

3 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч:

НСА (София) – Пълдин (Пловдив) –  /пряко по Sportal TV/

3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:

Светкавица (Градежница) – Севлиево лейдис (Севлиево)

 

СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА ШУМЕН – IV КРЪГ

2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:

Мълния (Климент) – Дъбрава (Осеновец)

Вихър 1969 (Боян) – Устрем 2020 (Пет могили)

Победа 2016 (Пристое) – Лудогорец 2017 (Каолиново)

Борци (Борци) – Ясен 2007 (Ясенково)

Войвода (Капитан Петко) – Космос (Браничево)

Габър 2015 (Габрица) – Зенит (Черноглавци)

 

ЮЖНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА ШУМЕН – VI КРЪГ

2 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч:

Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) – Локомотив 2008 (Каспичан)

3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:

Балкан (Средня) – Устрем (Трем)

Хитрино (Хитрино) – Енев (Дибич)

Герой (Зайчино ореше) – Олимпия (Шумен)

Балкан 1965 (Градище) – Ботев (Каменяк)

Велики Преслав (В. Преслав) – Заря 1962 (Звегор)

Смядово (Смядово) – Ендже (Царев брод)

Върбица (Върбица)  почива

 

РЕГИОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО РАЗГРАД – V КРЪГ

2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:

Челси (Брестовене) – Адаспорт (Острово)

Бенковски 2016 (Исперих) – Вихър (Лозница)

Вълци (Владимировци) – Кубрат 2016 (Кубрат)

Златен лист (Точилари) – Стрела (Тодорово)

3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:

Миньор 2012 (Сеново) – Левски (Подайва)

Ураган (Гецово) – Локомотив 2019 (Самуил)

Бели Лом 2015 (Дряновец) – Спортист (Пороище)

РЕГИОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО ТЪРГОВИЩЕ – III КРЪГ

2 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч:

Боровец 2002 (Търговище) – Герлово 2016 (Обител)

3 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч:

Бенковски (Подгорица) – Въбел (кв.Въбел)

Агроелит 1 (Макариополско) – Сокол (Трескавец)

Светкавица 1922 (Търговище) – Левски (Омуртаг)

Тузлушка слава 2011 (Антоново)  почива

 

Текст и снимка: Салим Салих

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.