Предстоящи футболни срещи в събота и неделя - Телевизия Шумен
Предстоящи футболни срещи в събота и неделя

ПРЕДСТОЯЩИ СРЕЩИ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА – VIII КРЪГ
9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч.

Ботев (Нови пазар) – Локомотив (Русе)
Спортист 2011 (Ген.Тошево) – Рилци (кв.Рилци, Добрич)
Септември 98 (Тервел) – Спартак 1918 II (Варна)
Доростол (Силистра) – Лудогорец 1945 III (Разград)
Светкавица (Търговище) – Дунав (Русе)
Волов (Шумен) – Черноломец 1919 (Попово)
10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:
Черноморец (Балчик) – Устрем Д (Дончево)

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО – ЖЕНИ VI КРЪГ
9 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч:
Олимпия (Шумен) – ЛП Супер спорт (София) отложен по желание на гостуващия отбор

СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА ШУМЕН V КРЪГ
9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
Зенит (Черноглавци) – Мълния (Климент)
Космос (Браничево) – Габър 2015 (Габрица)
Ясен 2007 (Ясенково) – Войвода (Капитан Петко)
Лудогорец 2017 (Каолиново) – Борци (Борци)
Устрем 2020 (Пет могили) – Победа 2016 (Пристое)
Дъбрава (Осеновец) – Вихър 1969 (Боян)

ЮЖНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА ШУМЕН VII КРЪГ
9 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч:
Енев (Дибич) – Герой (Зайчино ореше)
9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Каменяк) – Чавдар 1926 (кв.Дивдядово)
10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:
Ендже (Царев брод) – Балкан (Средня)
Заря 1962 (Звегор) – Върбица (Върбица)
Локомотив 2008 (Каспичан) – Велики Преслав (В.Преслав)
Олимпия (Шумен) – Балкан 1965 (Градище) – отложен
Устрем (Трем) – Хитрино (Хитрино)
Смядово (Смядово) почива

РЕГИОНАЛНА ГРУПА РАЗГРАД VI КРЪГ
9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
Левски (Подайва) – Стрела (Тодорово)
Спортист (Пороище) – Златен лист (Точилари)
Адаспорт (Острово) – Бенковски 2016 (Исперих)
10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) – Бели Лом 2015 (Дряновец)
Вихър (Лозница) – Вълци (Владимировци)
Локомотив 2019 (Самуил) – Челси (Брестовене)
Миньор 2012 (Сеново) – Ураган (Гецово)

РЕГИОНАЛНА ГРУПА ТЪРГОВИЩЕ IV КРЪГ
9 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч:
Сокол (Трескавец) – Светкавица 1922 (Търговище)
10 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч:
Левски (Омуртаг) – Боровец 2002 (Търговище)
Въбел (кв.Въбел) – Агроелит 1 (Макариополско)
Тузлушка слава 2011 (Антоново) – Бенковски (Подгорица)
Герлово 2016 (Обител) почива

Текст и снимка: Салим Салих

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.