Предстоящи футболни срещи в събота и неделя - Телевизия Шумен
Предстоящи футболни срещи в събота и неделя

ПРЕДСТОЯЩИ ФУТБОЛНИ СРЕЩИ В СЪБОТА И НЕДЕЛЯ

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА – XI КРЪГ
6 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч:
Дунав (Русе) – Ботев (Нови пазар)
Спартак 1918 II (Варна) – Волов (Шумен)
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Светкавица (Търговище)
Локомотив (Русе) – Септември 98 (Тервел)
Черноморец (Балчик) – Спортист 2011 (Генерал Тошево)
6 ноември 2021 г., събота, 17:30 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) – Черноломец 1919 (Попово)
7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Доростол (Силистра)

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ ЖЕНИ – IX КРЪГ
7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Стадион Св.Младенов – село Галата община Тетевен
Светкавица (Градежница) – Олимпия (Шумен)

СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА ШУМЕН – IX КРЪГ
6 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) – Мълния (Климент)
Лудогорец 2017 (Каолиново) – Космос (Браничево)
Устрем 2020 (Пет могили) – Зенит (Черноглавци)
Дъбрава (Осеновец) – Габър 2015 (Габрица)
Вихър 1969 (Боян) – Войвода (Капитан Петко)
Победа 2016 (Пристое) – Борци (Борци)

ЮЖНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА ШУМЕН – XI КРЪГ
7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Заря 1962 (Звегор) – Балкан (Средня)
Ботев (Каменяк) – Ендже (Царев брод)
Енев (Дибич) – Върбица (Върбица)
Устрем (Трем) – Велики Преслав (Велики Преслав)
Хитрино (Хитрино) – Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) – отложен
Герой (Зайчино ореше) – Балкан 1965 (Градище)
Локомотив 2008 (Каспичан) и Смядово (Смядово) почиват

РЕГИОНАЛНА ГРУПА РАЗГРАД – X КРЪГ
6 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч:
Левски (Подайва) – Кубрат 2016 (Кубрат)
Адаспорт (Острово) – Стрела (Тодорово)
Челси (Брестовене) – Бенковски 2016 (Исперих)
7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Вихър (Лозница) – Спортист (Пороище)
Локомотив 2019 (Самуил) – Златен лист (Точилари)
Миньор 2012 (Сеново) – Бели Лом 2015 (Дряновец)
Ураган (Гецово) – Вълци (Владимировци

РЕГИОНАЛНА ГРУПА ТЪРГОВИЩЕ – VIII КРЪГ
6 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч:
Тузлушка слава 2011 (Антоново) – Герлово 2016 (Обител)
7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Въбел (кв.Въбел, Търговище) – Левски (Омуртаг)
Бенковски (Подгорица) – Боровец 2002 (Търговище)
Агроелит 1 (Макариополско) – Светкавица 1922 (Търговище)
Сокол (Трескавец) почива

Текст и снимка: Салим Салих

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.