Предстоящи футболни срещи в събота и неделя - Телевизия Шумен
Предстоящи футболни срещи в събота и неделя

ПРЕДСТОЯЩИ ФУТБОЛНИ СРЕЩИ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА VII КРЪГ

24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч:

Черноморец (Балчик) – Спортист 2011 (Ген. Тошево)

Септември 98 (Тервел) – Черноломец 1919 (Попово)

Локомотив 2022 (Русе) – Дунав II (Русе)

25 септември 2022 г., неделя, 16:00 ч:

Черно море II (Варна) – Спартак 1918 II (Варна)

Лудогорец 1945 III (Разград) – Волов (Шумен)

Светкавица (Търговище) – Ботев (Нови пазар)

Устрем Д (Дончево) – Доростол (Силистра)

Рилци (Добрич)  почива

ЦЕНТРАЛНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“  – IV КРЪГ

24 септември 2022 г., събота, 17:00 ч:

в Шумен, ст.“Панайот Волов“:

Балкан 1965 (Градище) – Енев (Дибич)

Локомотив 2008 (Каспичан) – Върбица (Върбица)

Ендже (Царев брод) – Шумен 2007 (Шумен)

25 септември 2022 г., неделя, 13:30 ч:

Устрем (Трем) – Чавдар 1926 (Дивдядово)

Смядово (Смядово) – Герой (Зайчино ореше)

ЮЖНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“ – IV КРЪГ

24 септември 2022 г., събота, 17:00 ч:

Спортист (Троица) – Близнаци 2022 (Близнаци)

Ботев (Каменяк) – Хитрино (Хитрино)

Заря 1962 (Звегор) – Балкан (Средня)

25 септември 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Златен век 2020 (В.Преслав) – Червена звезда (Дренци)

25 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч:

Велики Преслав (В. Преслав) – Тошев (Правенци)

СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“ – IV КРЪГ

25 септември 2022 г., неделя, 13:30 ч:

Лудогорец 2017 (Каолиново) – Борци (Борци)

Устрем 2020 (Пет могили) – Дъбрава (Осеновец)

25 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч:

Ясен 2007 (Ясенково) – Космос (Браничево)

Победа 2016 (Пристое) – Зенит (Черноглавци)

Заря 2022 (Тодор Икономово) – Динамо 2015 (Вълнари)

Вихър 1969 (Боян) – Мълния (Климент)

РАЗГРАД – ОБЛАСТНА ГРУПА „ИЗТОК“  III КРЪГ

25 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч:

Кубрат 2016 (Кубрат) – Челси (Брестовене)

Дянково Сити (Дянково) – Златен лист (Точилари)

Адаспорт (Острово) – Стрела (Тодорово)

Бенковски (Исперих)  почива

РАЗГРАД – ОБЛАСТНА ГРУПА „ЗАПАД“  III КРЪГ

24 септември 2022 г., събота, 17:00 ч:

Мортагоново (Мортагоново) – Локомотив 2019 (Самуил)

25 септември 2022 г., неделя, 16:00 ч:

Ураган (Гецово) – Вълци (Владимировци)

25 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч:

Бели Лом (Дряновец) – Миньор (Сеново)

Вихър (Лозница) – Спортист (Пороище) 

 ТЪРГОВИЩЕ РЕГИОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО III КРЪГ

24 септември 2022 г., събота, 17:00 ч:

Сокол (Трескавец) – Овчарово (Овчарово)

Агроелит 1 (Макариеполско) – Боровец 2002 (Търговище)

25 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч:

Светкавица II (Търговище) – Тузлушка слава (Антоново)

Черноломец II (Попово) – Герлово 2016 (Обител)

Балкан (Разбойна) – Въбел 1925 (Въбел)

ВАРНА  „А“ ОБЛАСТНА ГРУПА  III КРЪГ

25 септември 2022 г., неделя, 16:00 ч:

Вихър 2016 (Вълчи дол) – Суворово (Суворово)

Фратрия (Варна) – Устрем (Караманите)

Белослав 1918 (Белослав) – Черноморец 2003 (Бяла)

Атлетик (Провадия) – Черноморец 1946 (Чернево)

Аксаково (Аксаково) – Девня 2005 (Девня)

ВАРНА  „Б“ ОБЛАСТНА ГРУПА II КРЪГ

25 септември 2022 г., неделя, 16:00 часа

Възраждане (Варна) – Спортист (Михалич)

Олимпик (Варна) – Провадия (Провадия)

Сини вир 2022 (Цонево) – Бабушки орли (Момчилово)

Камчиец (Дългопол) – Игнатиево (Игнатиево)

Текст: Салим Салих

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.