Предстоящи футболни срещи в събота и неделя - Телевизия Шумен
Предстоящи футболни срещи

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА –VI КРЪГ

25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч:

Локомотив (Русе) – Рилци (кв.Рилци, Добрич)

Черноморец (Балчик) – Спартак 1918 II (Варна)

Спортист 2011 (Ген.Тошево) – Лудогорец 1945 III (Разград)

Септември 98 (Тервел) – Дунав от Русе (Русе)

Доростол (Силистра) – Черноломец 1919 (Попово)

Светкавица (Търговище) – Волов (Шумен)

26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч:

Ботев (Нови пазар) – Устрем Д (Дончево)

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО – ЖЕНИ  IV КРЪГ

25 септември 2021 г., събота, 16:00 ч:

Пирин (Благоевград) – Енко (Пловдив)

Янтра 2013 (Габрово) – НСА (София)

Локомотив (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив)

26 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч:

Пълдин (Пловдив) – Барокко (София) –  /пряко по Sportal TV/

26 септември 2021 г., неделя, 16:00 ч:

Спортика (Благоевград) – Светкавица (Градежница)

Севлиево лейдис (Севлиево) – ЖФК Варна (Варна)

Риал (Ковачевци) – ЛП Супер спорт (София)

Етър ВТ (Велико Търново) – Олимпия (Шумен)

 

СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА ШУМЕН – III КРЪГ

25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч:

Габър 2015 (Габрица) – Мълния (Климент)

Зенит (Черноглавци) – Войвода (Капитан Петко)

Космос (Браничево) – Борци (Борци)

Ясен 2007 (Ясенково) – Победа 2016 (Пристое)

Лудогорец 2017 (Каолиново) – Вихър 1969 (Боян)

Устрем 2020 (Пет могили) – Дъбрава (Осеновец)

 

ЮЖНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА ШУМЕН – V КРЪГ

26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч:

Смядово (Смядово) – Балкан (Средня)

Ендже (Царев брод) – Върбица (Върбица)

Заря 1962 (Звегор) – Чавдар 1926 (кв.Дивдядово)

Локомотив 2008 (Каспичан) – Балкан 1965 (Градище)

Ботев (Каменяк) – Герой (Зайчино ореше)

Олимпия (Шумен) – Хитрино (Хитрино)

Енев (Дибич) – Устрем (Трем)

Велики Преслав (В. Преслав)  почива

 

РАЗГРАД РЕГИОНАЛНА ГРУПА – IV КРЪГ

25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч:

Левски (Подайва) – Златен лист (Точилари)

Стрела (Тодорово) – Бели Лом 2015 (Дряновец)

Спортист (Пороище) – Вълци (Владимировци)

26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч:

Кубрат 2016 (Кубрат) – Бенковски 2016 (Исперих)

Вихър (Лозница) – Челси (Брестовене)

Локомотив 2019 (Самуил) – Миньор 2012 (Сеново)

 

ТЪРГОВИЩЕ РЕГИОНАЛНА ГРУПА – II КРЪГ

25 септември 2021 г., събота, 16:00 ч:

Герлово 2016 (Обител) – Светкавица 1922 (Търговище)

26 септември 2021 г., неделя, 16:00 ч:

Левски (Омуртаг) – Агроелит 1 (Макариополско)

Сокол (Трескавец) – Бенковски (Подгорица)

Въбел (кв.Въбел, Търговище) – Тузлушка слава (Антоново)

Боровец 2002 (Търговище)  почива

Текст и снимка: Салим Салих

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.