Предстоящи футболни срещи в събота - Телевизия Шумен

ПРЕДСТОЯЩИ ФУТБОЛНИ СРЕЩИ В СЪБОТА

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА –  XIII КРЪГ

19 ноември 2021 г., петък, 14:00 ч:

Спартак 1918 II (Варна) – Дунав (Русе) 0:2 (0:0)

20 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч:

Лудогорец 1945 III (Разград) – Ботев (Нови пазар)

Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Черноломец 1919 (Попово)

Устрем Д (Дончево) – Волов (Шумен) отложен за 5.12.2021 г.

Локомотив (Русе) – Светкавица (Търговище)

Черноморец (Балчик) – Доростол (Силистра)

Спортист 2011 (Ген. Тошево) – Септември 98 (Тервел)

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ – ЖЕНИ

ПЪРВА ФАЗА – ХI-ти КРЪГ

20 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч:

НСА (София) – Олимпия (Шумен)

 

СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА ШУМЕН – XI КРЪГ

20 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч:

Дъбрава (Осеновец) – Космос (Браничево)

20 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч:

Лудогорец 2017 (Каолиново) – Мълния (Климент)

Устрем 2020 (Пет могили) – Ясен 2007 (Ясенково)

Вихър 1969 (Боян) – Зенит (Черноглавци)

Победа 2016 (Пристое) – Габър 2015 (Габрица)

Борци (Борци) – Войвода (Капитан Петко)

 

ЮЖНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА ШУМЕН – XIII КРЪГ

20 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч:

Енев (Дибич) – Ендже (Царев брод)

Балкан 1965 (Градище) – Чавдар 1926 (кв.Дивдядово)

Локомотив 2008 (Каспичан) – Балкан (Средня)

Ботев (Каменяк) – Заря 1962 (Звегор)

Устрем (Трем) – Смядово (Смядово)

Герой (Зайчино ореше) – Велики Преслав (В. Преслав)

Хитрино (Хитрино) – Върбица (Върбица) – отложен

 

РЕГИОНАЛНА ГРУПА РАЗГРАД – XI КРЪГ

20 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч:

Стрела (Тодорово) – Локомотив 2019 (Самуил)

20 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч:

Бенковски 2016 (Исперих) – Левски (Подайва)

Вълци (Владимировци) – Челси (Брестовене)

Златен лист (Точилари) – Миньор 2012 (Сеново)

Спортист (Пороище) – Адаспорт (Острово) отложен

Бели Лом 2015 (Дряновец) – Ураган (Гецово)  отложен

Кубрат 2016 (Кубрат) – Вихър (Лозница)  отложен

Текст и снимка: Салим Салих

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.