Предстоящи футболни срещи през уикенда - Телевизия Шумен
Предстоящи футболни срещи

ПРЕДСТОЯЩИ СРЕЩИ – СЪБОТА И НЕДЕЛЯ

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА  – X КРЪГ

23 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч:

Ботев (Нови пазар) – Черноморец (Балчик)

Спортист 2011 (Ген.Тошево) – Локомотив (Русе)

Доростол  (Силистра) – Рилци (кв.Рилци, Добрич)

Волов (Шумен) – Лудогорец 1945 III (Разград)

24 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч:

Светкавица (Търговище) – Спартак 1918 II (Варна)

Септември 98 (Тервел) – Устрем Д (Дончево)

Черноломец 1919 (Попово) – Дунав от Русе (Русе)

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО  – ЖЕНИ 

ОТЛОЖЕНА НА  VII – КРЪГ 

24 октомври 2021 г., неделя,  14,30 ч.

Локомотив (Пловдив) – Олимпия (Шумен)

 

СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА ШУМЕН  VII КРЪГ

23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:

Космос (Браничево) – Мълния (Климент)

Ясен 2007 (Ясенково) – Зенит (Черноглавци)

Лудогорец 2017 (Каолиново) – Габър 2015 (Габрица)

Устрем 2020 (Пет могили) – Войвода (Капитан Петко)

Дъбрава (Осеновец) – Борци (Борци)

Вихър 1969 (Боян) – Победа 2016 (Пристое)

 

ЮЖНА „А“ РЕГОНАЛНА ГРУПА  ШУМЕН  IX КРЪГ

23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:

Енев (Дибич) – Чавдар 1926 (кв.Дивдядово)

24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:

Заря 1962 (Звегор) – Ендже (Царев брод)

Локомотив 2008 (Каспичан) – Смядово (Смядово)

Ботев (Каменяк) – Върбица (Върбица)

Устрем (Трем) – Балкан 1965 (Градище)

Хитрино (Хитрино) – Герой (Зайчино ореше)

Балкан (Средня) и Велики Преслав  почиват

 

РЕГИОНАЛНА ГРУПА РАЗГРАД  – VIII КРЪГ

23 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:

Левски (Подайва) – Спортист (Пороище)

Адаспорт (Острово) – Бели Лом 2015 (Дряновец)

24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:

Кубрат 2016 (Кубрат) – Стрела (Тодорово)

Вихър (Лозница) – Златен лист (Точилари)

Локомотив 2019 (Самуил) – Вълци (Владимировци)

Миньор 2012 (Сеново) – Бенковски 2016 (Исперих)

Ураган (Гецово) – Челси (Брестовене)

 

РЕГИОНАЛНА ГРУПА  ТЪРГОВИЩЕ  – VI КРЪГ

23 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч:

Сокол (Трескавец) – Герлово 2016 (Обител)

Въбел (кв.Въбел, Т-ще) – Боровец 2002 (Търговище)

24 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч:

Тузлушка слава (Антоново) – Светкавица 1922 (Търговище)

Бенковски (Подгорица) – Агроелит 1 (Макариополско)

Левски (Омуртаг)  почива

Текст и снимка: Салим Салих

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.