Предстоящи футболни срещи (събота и неделя) - Телевизия Шумен
Предстоящи футболни срещи

ПРЕДСТОЯЩИ СРЕЩИ – СЪБОТА И НЕДЕЛЯ
СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА – VI КРЪГ
17 септември 2022 г., събота, 17:00 ч:
Доростол (Силистра) – Локомотив 2022 (Русе)
Волов (Шумен) – Септември 98 (Тервел)
Спартак 1918 II (Варна) – Черноморец (Балчик)
Спортист 2011 (Ген.Тошево) – Рилци (Добрич)
18 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч:
Дунав II (Русе) – Светкавица (Търговище)
Ботев (Нови пазар) – Лудогорец 1945 III (Разград)
Черноломец 1919 (Попово) – Черно море II (Варна)
Устрем Д (Дончево) почива

СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“ – III КРЪГ
18 септември 2022 г., неделя, 13:30 ч:
Динамо 2015 (Вълнари) – Победа 2016 (Пристое)
18 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър 1969 (Боян) – Ясен 2007 (Ясенково)
Мълния (Климент) – Устрем 2020 (Пет могили)
Дъбрава (Осеновец) – Заря 2022 (Тодор Икономово)
Зенит (Черноглавци) – Лудогорец 2017 (Каолиново)
Борци (Борци) – Космос (Браничево)

ЦЕНТРАЛНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“ – III КРЪГ
17 септември 2022 г., събота, 17:00 ч:
Върбица (Върбица) – Смядово (Смядово)
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) – Енев (Дибич)
18 септември 2022 г., неделя, 13:30 ч:
Ендже (Царев брод) – Балкан 1965 (Градище)
Шумен 2007 (Шумен) – Локомотив 2008 (Каспичан) отложен за 21.09.2022 г. -17,30 ч
Герой (Зайчино ореше) – Устрем (Трем)

ЮЖНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“ – III КРЪГ
17 септември 2022 г., събота, 17:00 ч:
Златен век 2020 (В. Преслав) – Спортист (Троица)
Ч. звезда 2022 (Дренци) – Велики Преслав (В.Преслав)
Тошев (Правенци) – Заря 1962 (Звегор) отложен
Балкан (Средня) – Ботев (Каменяк)
18 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч:
Хитрино (Хитрино) – Близнаци 2022 (Близнаци)

РАЗГРАД – ОБЛАСТНА ГРУПА „ИЗТОК“ II КРЪГ
17 септември 2022 г., събота, 17,00 ч:
Челси (Брестовене) – Бенковски (Исперих)
Златен лист (Точилари) – Кубрат 2016 (Кубрат)
Стрела (Тодорово) – Дянково Сити (Дянково)
Адаспорт (Острово) почива

РАЗГРАД – ОБЛАСТНА ГРУПА „ЗАПАД“ II КРЪГ
17 септември 2022 г., събота, 17,00 ч:
Локомотив (Самуил) – Бели Лом (Дряновец)
Спортист (Пороище) – Мортагоново (Мортагоново)
Вълци (Владимировци) – Вихър (Лозница)
18 септември 2022 г., неделя, 17,00 ч:
Миньор (Сеново) – Ураган (Гецово)

ТЪРГОВИЩЕ РЕГИОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО II КРЪГ
17 септември 2022 г., събота, 14,30 ч: в Търговище
Боровец 2002 (Търговище) – Балкан (Разбойна)
17 септември 2022 г., събота, 16,30 ч: в Търговище
Въбел 1925 (Въбел) – Черноломец II (Попово)
17 септември 2022 г., събота, 17,00 ч: в Търговище
Овчарово (Овчарово) – Светкавица II (Търговище)
18 септември 2022 г., неделя, 14,30 ч: в Търговище
Герлово 2016 (Обител) – Сокол (Трескавец)
18 септември 2022 г., неделя, 14,30 ч: в Търговище
Тузлушка слава (Антоново) – Левски (Омуртаг)

ВАРНА – „А“ ОБЛАСТНА ГРУПА II КРЪГ
17 септември 2022 г., събота, 17,00 ч:
Суворово (Суворово) – Аксаково (Аксаково)
18 септември 2022 г., неделя, 17,00 ч:
Девня 2005 (Девня) – Атлетик (Провадия)
Черноморец 1946 (Чернево) – Белослав 1918 (Белослав)
Черноморец 2003 (Бяла) – Фратрия (Варна)
Устрем (Караманите) – Вихър 2016 (Вълчи дол)

Текст и снимка: Салим Салих

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.