Предстоящи футболни срещи - събота и неделя - Телевизия Шумен

ПРЕДСТОЯЩИ ФУТБОЛНИ СРЕЩИ – СЪБОТА И НЕДЕЛЯ

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА – VIII КРЪГ

8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч:

Волов (Шумен) – Светкавица (Търговище)

Спартак 1918 II (Варна) – Септември 98 (Тервел)

Рилци (Добрич) – Черноморец (Балчик)

9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч:

Дунав II (Русе) – Устрем Д (Дончево)

Ботев (Нови пазар) – Локомотив 2022 (Русе)

Черноломец 1919 (Попово) – Лудогорец 1945 III (Разград)

Спортист 2011 (Ген. Тошево) – Черно море II (Варна)

Доростол (Силистра)  почива

 

ШУМЕН: ЦЕНТРАЛНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА – V КРЪГ

8 октомври 2022 г., събота, 17:00 ч:

Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) – Смядово (Смядово)

Енев (Дибич) – Устрем (Трем)

9 октомври 2022 г., неделя, 12:30 ч:

Върбица (Върбица) – Ендже (Царев брод) отл.

Герой (Зайчино ореше) – Локомотив 2008 (Каспичан)

9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч:

Шумен 2007 (Шумен) – Балкан 1965 (Градище)

 

ШУМЕН: СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА – V КРЪГ

9 октомври 2022 г., неделя, 13:00 ч:

Мълния (Климент) – Ясен 2007 (Ясенково)

Борци (Борци) – Победа 2016 (Пристое)

9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч:

Дъбрава (Осеновец) – Вихър 1969 (Боян)

Динамо 2015 (Вълнари) – Устрем 2020 (Пет могили)

Зенит (Черноглавци) – Заря 2022 (Тодор Икономово)

Космос (Браничево) – Лудогорец 2017 (Каолиново)

 

ШУМЕН: ЮЖНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА – V КРЪГ

8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч:

Червена звезда 2022 (Дренци) – Спортист (Троица)

Тошев (Правенци) – Златен век 2020 (Велики Преслав)

9 октомври 2022 г., неделя, 13:00 ч:

Хитрино (Хитрино) – Заря 1962 (Звегор)

9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч:

Балкан (Средня) – Велики Преслав (В. Преслав)

Близнаци 2022 (Близнаци) – Ботев (Каменяк)

 

РАЗГРАД: ОБЛАСТНА ГРУПА „ИЗТОК“ – IV КРЪГ

8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч:

Златен лист (Точилари) – Адаспорт (Острово)

Челси (Брестовене) – Дянково сити (Дянково)

Бенковски (Исперих) – Кубрат 2016 (Кубрат)

Стрела (Тодорово)  почива

 

 

РАЗГРАД: ОБЛАСТНА ГРУПА „ЗАПАД“ – IV КРЪГ

8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч:

Вълци (Владимировци) – Спортист (Пороище)

Локомотив 2019 (Самуил) – Вихър (Лозница)

9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч:

Миньор 2012 (Сеново) – Мортагоново (Мортагоново)

9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч:

Стадион: Гнездо на орли- Разград

Ураган (Гецово) – Бели Лом 2015 (Дряновец)

 

ТЪРГОВИЩЕ: РЕГИОНАЛНА ГРУПА – IV КРЪГ

8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч:

В Търговище: Стадион Неделчо Камов

Овчарово (Овчарово) – Черноломец 1919 II (Попово)

Тузлушка слава 2011 (Антоново) – Сокол (Трескавец)

9 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч:

В Търговище: Работнически стадион

Герлово 2016 (Обител) – Балкан (Разбойна)

9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч:

В Търговище: Работнически стадион

Въбел 1925 (кв.Въбел) – Агроелит 1 (Макариополско)

Левски (Омуртаг) – Светкавица II (Търговище)

Боровец 2002 (Търговище)  почива

 

ВАРНА: „А“ ОБЛАСТНА ГРУПА – IV КРЪГ

8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч:

Суворово (Суворово) – Девня 2005 (Девня)

9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч:

Черноморец 1946 (Чернево) – Аксаково (Аксаково)

Черноморец 2003 (Бяла) – Атлетик (Провадия)

Устрем (Караманите) – Белослав 1918 (Белослав)

Вихър 2016 (Вълчи дол) – Фратрия (Варна)

 

ВАРНА: „Б“ ОБЛАСТНА ГРУПА – III КРЪГ

8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч:

Спортист (Михалич) – Олимпик (Варна)

9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч:

Бабушки орли (Момчилово) – Камчиец (Дългопол)

Провадия (Провадия) – Сини вир 2022 (Цонево)

Спринт (Белоградец) – Възраждане (Варна)

Игнатиево (Игнатиево)  почива

 

Текст и снимка: Салим Салих

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *