Предстоящи футболни срещи - събота и неделя - Телевизия Шумен
Детски образователен концерт

ПРЕДСТОЯЩИ ФУТБОЛНИ СРЕЩИ – СЪБОТА И НЕДЕЛЯ

 СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА –XI КРЪГ

29 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч:

Септември 98 (Тервел) – Черноморец (Балчик)

Светкавица (Търговище) – Спортист 2011 (Ген.Тошево)

Доростол (Силистра) – Волов (Шумен)

Дунав II (Русе) – Ботев (Нови пазар)

30 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Лудогорец 1945 III (Разград) – Рилци (Добрич)

Локомотив 2022 (Русе) – Спартак 1918 II (Варна)

Устрем Д (Дончево) – Черноломец 1919 (Попово)

Черно море II (Варна)  почива

ШУМЕН: СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА – VIII КРЪГ

30 октомври 2022 г., неделя, 12:00 ч:

Заря 2022 (Тодор Икономово) – Лудогорец 2017 (Каолиново)

Вихър 1969 (Боян) – Борци (Борци)

30 октомври 2022 г., неделя, 15:00 ч:

Ясен 2007 (Ясенково) – Победа 2016 (Пристое)

Устрем 2020 (Пет могили) – Космос (Браничево)

Мълния (Климент) – Зенит (Черноглавци)

Дъбрава (Осеновец) – Динамо 2015 (Вълнари)

ШУМЕН: ЦЕНТРАЛНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА – VIII КРЪГ

29 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч:

Ендже (Царев брод) – Енев (Дибич)

Шумен 2007 (Шумен) – Чавдар 1926 (кв.Дивдядово)

в Менгишево:

Върбица (Върбица) – Герой (Зайчино ореше)

Локомотив 2008 (Каспичан) – Устрем (Трем)

30 октомври 2022 г., неделя, 15:00 ч:

Балкан 1965 (Градище) – Смядово (Смядово)

ШУМЕН: ЮЖНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА – VIII КРЪГ

29 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч:

Спортист (Троица) – Заря 1962 (Звегор)

Тошев (Правенци) – Балкан (Средня)

Златен век 2020 (В.Преслав) – Близнаци 2022 (Близнаци)

30 октомври 2022 г., неделя, 12:00 ч:

Червена звезда 2022 (Дренци) – Хитрино (Хитрино)

30 октомври 2022 г., неделя, 15:00 ч:

Велики Преслав (В. Преслав) – Ботев (Каменяк)

РАЗГРАД: ОБЛАСТНА ГРУПА „ИЗТОК“ – VII КРЪГ

29 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч:

Стрела (Тодорово) – Бенковски (Исперих)

Златен лист (Точилари) – Челси (Брестовене)

30 октомври 2022 г., неделя, 15:00 ч:

Адаспорт (Острово) – Кубрат 2016 (Кубрат)

Дянково сити (Дянково)  почива

 РАЗГРАД: ОБЛАСТНА ГРУПА „ЗАПАД“ – VII КРЪГ

29 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч:

Мортагоново (Мортагоново) – Вълци (Владимировци)

Спортист (Пороище) – Ураган (Гецово)

30 октомври 2022 г., неделя, 15:00 ч:

Вихър (Лозница) – Бели Лом 2015 (Дряновец)

Локомотив 2019 (Самуил) – Миньор 2012 (Сеново)

ТЪРГОВИЩЕ: РЕГИОНАЛНА ГРУПА – VII КРЪГ

29 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч:

Черноломец 1919 II (Попово) – Светкавица II (Търговище)

30 октомври 2022 г., неделя, 13:30 ч:

Балкан (Разбойна) – Левски (Омуртаг)

30 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Агроелит 1 (Макариополско) – Тузлушка слава (Антоново)

Боровец 2002 (Търговище) – Овчарово (Овчарово)

30 октомври 2022 г., неделя, 15:30 ч:

Въбел 1925 (кв.Въбел) – Герлово 2016 (Обител)

Сокол (Трескавец)  почива

ВАРНА: „А“ ОБЛАСТНА ГРУПА – VII КРЪГ

29 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч:

Белослав 1918 (Белослав) – Суворово (Суворово)

30 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Атлетик (Провадия) – Фратрия (Варна)

Аксаково (Аксаково) – Вихър 2016 (Вълчи дол)

Девня 2005 (Девня) – Устрем (Караманите)

Черноморец 1946 (Чернево) – Черноморец 2003 (Бяла)

ВАРНА: „Б“ ОБЛАСТНА ГРУПА – VI КРЪГ

29 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч:

в Аксаково:

Игнатиево (Игнатиево) – Спортист (Михалич)

30 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Сини вир 2022 (Цонево) – Възраждане (Варна)

Камчиец (Дългопол) – Спринт (Белоградец)

Бабушки орли (Момчилово) – Провадия (Провадия)

Олимпик (Варна)  почива

Текст и снимка: Салим Салих

Вижте повече новини във Facebook и Youtube.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *