Предстоящи футболни срещи - събота и неделя - Телевизия Шумен

ПРЕДСТОЯЩИ ФУТБОЛНИ СРЕЩИ – СЪБОТА И НЕДЕЛЯ

 СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА –XII КРЪГ

5 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:

Спартак 1918 II (Варна) – Устрем Д (Дончево)

Спортист 2011 (Ген. Тошево) – Локомотив 2022 (Русе)

Рилци (Добрич) – Светкавица (Търговище)

Черно море II (Варна) – Септември 98 (Тервел)

6 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Волов (Шумен) – Дунав от Русе II (Русе)

Черноломец 1919 (Попово) – Доростол (Силистра)

Черноморец (Балчик) – Лудогорец 1945 III (Разград)

Ботев (Нови пазар)  почива

 

ШУМЕН: СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА – IX КРЪГ

6 ноември 2022 г., неделя, 12:00 ч:

Борци (Борци) – Мълния (Климент)

Космос (Браничево) – Вихър 1969 (Боян)

6 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Динамо 2015 (Вълнари) – Ясен 2007 (Ясенково)

Зенит (Черноглавци) – Дъбрава (Осеновец)

Лудогорец 2017 (Каолиново) – Устрем 2020 (Пет могили)

Победа 2016 (Пристое) – Заря 2022 (Тодор Икономово)

 

ШУМЕН: ЦЕНТРАЛНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА – IX КРЪГ

5 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:

Герой (Зайчино ореше) – Балкан 1965 (Градище)

Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) – Върбица (Върбица)

Енев (Дибич) – Шумен 2007 (Шумен)

6 ноември 2022 г., неделя, 11:00 ч:

Устрем (Трем) – Ендже (Царев брод)

Смядово (Смядово) – Локомотив 2008 (Каспичан)

 

ШУМЕН: ЮЖНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА – IX КРЪГ

5 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:

Балкан (Средня) – Спортист (Троица)

Хитрино (Хитрино) – Тошев (Правенци)

Ботев (Каменяк) – Златен век 2020 (В. Преслав)

Заря 1962 (Звегор) – Велики Преслав (В. Преслав)

6 ноември 2022 г., неделя, 11:00 ч:

в Хитрино: Близнаци 2022 (Близнаци) – Червена звезда 2022 (Дренци)

 

РАЗГРАД: ОБЛАСТНА ГРУПА „ИЗТОК“ – VIII КРЪГ

5 ноември 2022 г., събота, 15:00 ч:

Златен лист (Точилари) – Бенковски (Исперих)

Стрела (Тодорово) – Кубрат 2016 (Кубрат)

6 ноември 2022 г., неделя, 15:00 ч:

Адаспорт (Острово) – Дянково сити (Дянково)

Челси (Брестовене)  почива

 

 РАЗГРАД: ОБЛАСТНА ГРУПА „ЗАПАД“ – VIII КРЪГ

5 ноември 2022 г., събота, 15:00 ч:

Вълци (Владимировци) – Миньор 2012 (Сеново)

Локомотив 2019 (Самуил) – Ураган (Гецово)

Спортист (Пороище) – Бели Лом 2015 (Дряновец)

6 ноември 2022 г., неделя, 15:00 ч:

Вихър (Лозница) – Мортагоново (Мортагоново)

 

ТЪРГОВИЩЕ: РЕГИОНАЛНА ГРУПА – VIII КРЪГ

5 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:

Овчарово (Овчарово) – Въбел 1925 (кв.Въбел)

Сокол (Трескавец) – Черноломец 1919 II (Попово)

6 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Тузлушка слава (Антоново) – Боровец 2002 (Търговище)

Левски (Омуртаг) – Агроелит 1 (Макариополско)

Светкавица II (Търговище) – Балкан (Разбойна)

Герлово 2016 (Обител)  почива

 

ВАРНА: „А“ ОБЛАСТНА ГРУПА – VIII КРЪГ

5 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:

Суворово (Суворово) – Черноморец 2003 (Бяла)

6 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Устрем (Караманите) – Черноморец 1946 (Чернево)

Вихър 2016 (Вълчи дол) – Девня 2005 (Девня)

Фратрия (Варна) – Аксаково (Аксаково)

Белослав 1918 (Белослав) – Атлетик (Провадия)

 

ВАРНА: „Б“ ОБЛАСТНА ГРУПА – VII КРЪГ

5 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:

Спортист (Михалич) – Бабушки орли (Момчилово)

6 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Спринт (Белоградец) – Игнатиево (Игнатиево)

Възраждане (Варна) – Камчиец (Дългопол)

Олимпик (Варна) – Сини вир 2022 (Цонево)

Провадия (Провадия)  почива

Текст и снимка: Салим Салих

Вижте повече новини във Facebook и Youtube.

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *