Предстоящи футболни срещи събота и неделя - Телевизия Шумен

Предстоящи футболни срещи събота и неделя

Североизточна трета лига – XIV кръг

19 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:

Спортист 2011 (Генерал Тошево) – Доростол (Силистра)

Рилци (Добрич) – Устрем Д (Дончево)

Черноморец (Балчик) – Локомотив 2022 (Русе)

20 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Черноломец 1919 (Попово) – Ботев (Нови пазар)

Черно море II (Варна) – Светкавица (Търговище)

Септември 98 (Тервел) – Лудогорец 1945 III (Разград)

23 ноември 2022 г., сряда, 14:00 ч:

Спартак 1918 II (Варна) – Дунав от Русе II (Русе)

Волов (Шумен)  почива

 

СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“ – XI КРЪГ

20 ноември 2022 г., неделя, 11:00 ч:

В Черноглавци заради наказание с лишаване от домакинство на Борци.

Борци (Борци) – Динамо 2015 (Вълнари)

20 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Зенит (Черноглавци) – Ясен 2007 (Ясенково)

Космос (Браничево) – Дъбрава (Осеновец)

Лудогорец 2017 (Каолиново) – Мълния (Климент)

Победа 2016 (Пристое) – Вихър 1969 (Боян)

Заря 2022 (Тодор Икономово) – Устрем 2020 (Пет могили)

 

ЦЕНТРАЛНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“ – ОТЛОЖЕН ОТ II КРЪГ

20 ноември 2022 г., неделя, 11:00 ч:

Смядово (Смядово) – Шумен 2007 (Шумен)

 

 

ЦЕНТРАЛНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“ – ОТЛОЖЕН ОТ V КРЪГ

19 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:

Върбица (Върбица) – Ендже (Царев брод)

 

 

РАЗГРАД ОБЛАСТНА ГРУПА „ИЗТОК“ – X КРЪГ

19 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:

Челси (Брестовене) – Кубрат 2016 (Кубрат)

Златен лист (Точилари) – Дянково сити (Дянково)

Стрела (Тодорово) – Адаспорт (Острово)

20 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Бенковски (Исперих)  почива

 

РАЗГРАД ОБЛАСТНА ГРУПА „ЗАПАД“ – X КРЪГ

19 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:

Вълци (Владимировци) – Ураган (Гецово)

Локомотив 2019 (Самуил) – Мортагоново (Мортагоново)

Спортист (Пороище) – Вихър (Лозница)

20 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Миньор 2012 (Сеново) – Бели Лом 2015 (Дряновец)

ТЪРГОВИЩЕ РЕГИОНАЛНА ГРУПА – IX КРЪГ

19 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:

Тузлушка слава 2011 (Антоново) – Герлово 2016 (Обител)

Светкавица Тщ II (Търговище) – Боровец 2002 (Търговище)

Черноломец 1919 II (Попово) – Балкан (Разбойна)

20 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Левски (Омуртаг) – Въбел 1925 (кв.Въбел)

Сокол (Трескавец) – Агроелит 1 (Макариополско)

Овчарово (Овчарово)  почива

 

ВАРНА „Б“ ОБЛАСТНА ГРУПА –  IX КРЪГ

20 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:

Спринт (Белоградец) – Провадия (Провадия)

Възраждане (Варна) – Бабушки орли (Момчилово)

Олимпик (Варна) – Игнатиево (Игнатиево)

Сини вир 2022 (Цонево) – Камчиец (Дългопол)

Спортист (Михалич)  почива

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *