Предстоящи футболни срещи - Телевизия Шумен

ПРЕДСТОЯЩИ ФУТБОЛНИ СРЕЩИ – СЪБОТА И НЕДЕЛЯ

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА – XIII КРЪГ
12 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 III (Разград) – Черно море II (Варна)
Светкавица (Търговище) – Черноморец (Балчик)
Локомотив 2022 (Русе) – Рилци (Добрич)
12 ноември 2022 г., събота, 14,30 ч:
Доростол (Силистра) – Спартак 1918 II (Варна)
Дунав II (Русе) – Черноломец 1919 (Попово)
13 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Устрем Д (Дончево) – Спортист 2011 (Ген. Тошево)
Ботев (Нови пазар) – Волов (Шумен)
Септември 98 (Тервел) почива

ЮЖНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“ – ОТЛОЖЕН ОТ III КРЪГ
12 ноември 2022 г., събота от 14,00 ч:
Тошев (Правенци) – Заря 1962 (Звегор)

ЦЕНТРАЛНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“ – ОТЛОЖЕН ОТ I КРЪГ
13 ноември 2022 г., неделя, от 11,00 ч:
Ендже (Царев брод) – Смядово (Смядово)

ЦЕНТРАЛНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“ – ОТЛОЖЕН ОТ II КРЪГ
13 ноември 2022 г., неделя, от 11,00 ч:
Устрем (Трем) – Върбица (Върбица)

СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА „ШУМЕН“ – X КРЪГ
13 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) – Заря 2022 (Тодор Икономово)
Устрем 2020 (Пет могили) – Победа 2016 (Пристое)
Вихър 1969 (Боян) – Лудогорец 2017 (Каолиново)
Мълния (Климент) – Космос (Браничево)
В Черноглавци: Заради наказание с лишаване от домакинство на Дъбрава (Осеновец).
Дъбрава (Осеновец) – Борци (Борци)
Динамо 2015 (Вълнари) – Зенит (Черноглавци)

РАЗГРАД ОБЛАСТНА ГРУПА „ИЗТОК“ – IX КРЪГ
12 ноември 2022 г., събота, 15:00 ч:
Бенковски (Исперих) – Челси (Брестовене)
13 ноември 2022 г., неделя, 15:00 ч:
Дянково сити (Дянково) – Стрела (Тодорово)
Кубрат 2016 (Кубрат) – Златен лист (Точилари)
Адаспорт (Острово) почива

РАЗГРАД ОБЛАСТНА ГРУПА „ЗАПАД“ – IX КРЪГ
12 ноември 2022 г., събота, 15:00 ч:
Мортагоново (Мортагоново) – Спортист (Пороище)
13 ноември 2022 г., неделя, 15:00 ч:
Вихър (Лозница) – Вълци (Владимировци)
Бели Лом 2015 (Дряновец) – Локомотив 2019 (Самуил)
Ураган (Гецово) – Миньор 2012 (Сеново)

ТЪРГОВИЩЕ РЕГИОНАЛНА ГРУПА – IX КРЪГ
12 ноември 2022 г., събота, 13:00 ч:
Балкан (Разбойна) – Сокол (Трескавец)
12 ноември 2022 г., събота, 15:00 ч:
Боровец 2002 (Търговище) – Левски (Омуртаг)
13 ноември 2022 г., неделя, 13:00 ч:
Въбел 1925 (кв.Въбел) – Тузлушка слава (Антоново)
13 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Агроелит 1 (Макариополско) – Светкавица II (Търговище)
13 ноември 2022 г., неделя, 15:00 ч:
Герлово 2016 (Обител) – Овчарово (Овчарово)
Черноломец 1919 II (Попово) почива

ВАРНА „А“ ОБЛАСТНА ГРУПА – IX КРЪГ
12 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:
Атлетик (Провадия) – Суворово (Суворово)
13 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Аксаково (Аксаково) – Белослав 1918 (Белослав)
Девня 2005 (Девня) – Фратрия (Варна)
Черноморец 1946 (Чернево) – Вихър 2016 (Вълчи дол)
Черноморец 2003 (Бяла) – Устрем (Караманите)

ВАРНА „Б“ ОБЛАСТНА ГРУПА – VIII кръг
12 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:
Игнатиево (Игнатиево) – Възраждане (Варна)
13 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Камчиец (Дългопол) – Олимпик (Варна)
Бабушки орли (Момчилово) – Спринт (Белоградец)
Провадия (Провадия) – Спортист (Михалич)
Сини вир 2022 (Цонево) почива

Текст и снимка: Салим Салих

Вижте повече новини във Facebook и Youtube.

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *