Предстоящи футболни срещи - Телевизия Шумен
Предстоящи футболни срещи

Предстоящи футболни срещи в събота и неделя (16-17 октомври)

СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА – IX КРЪГ
16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
Дунав (Русе) – Волов (Шумен)
Лудогорец 1945 III (Рз) – Светкавица (Търговище)
Спартак 1918 II (Варна) – Доростол (Силистра)
Рилци (кв.Рилци, Добрич) – Септември 98 (Тервел)
Локомотив (Русе) – Черноморец (Балчик)
17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) – Ботев (Нови пазар)
Устрем Д (Дончево) – Спортист 2011 (Генерал Тошево)

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО – ЖЕНИ VII КРЪГ
16 октомври 2021 г., събота, 15:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) – Олимпия (Шумен)

СЕВЕРНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА ШУМЕН VI КРЪГ
16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
Мълния (Климент) – Вихър 1969 (Боян)
Победа 2016 (Пристое) – Дъбрава (Осеновец)
Борци (Борци) – Устрем 2020 (Пет могили)
Войвода (Капитан Петко) – Лудогорец 2017 (Каолиново)
Габър 2015 (Габрица) – Ясен 2007 (Ясенково)
Зенит (Черноглавци) – Космос (Браничево)

ЮЖНА „А“ РЕГИОНАЛНА ГРУПА ШУМЕН VIII КРЪГ
16 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч:
Балкан 1965 (Градище) – Енев (Дибич)
17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:
Балкан (Средня) – Хитрино (Хитрино)
Герой (Зайчино ореше) – Устрем (Трем)
Велики Преслав (В. Преслав) – Ботев (Каменяк)
Върбица (Върбица) – Локомотив 2008 (Каспичан)
Смядово (Смядово) – Заря 1962 (Звегор)
Ендже (Царев брод) и Чавдар 1926 (кв. Дивдядово) – почиват

РЕГИОНАЛНА ГРУПА РАЗГРАД VII КРЪГ
16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч:
Челси (Брестовене) – Миньор 2012 (Сеново)
Бенковски 2016 (Исперих) – Локомотив 2019 (Самуил)
Вълци (Владимировци) – Адаспорт (Острово)
Златен лист (Точилари) – Кубрат 2016 (Кубрат)
Стрела (Тодорово) – Спортист (Пороище)
17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч:
Ураган (Гецово) – Левски (Подайва)
Бели Лом 2015 (Дряновец) – Вихър (Лозница)

РЕГИОНАЛНА ГРУПА ТЪРГОВИЩЕ V КРЪГ
16 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч:
Боровец 2002 (Търговище) – Сокол (Трескавец)
17 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч:
Агроелит 1 (Макариополско) – Тузлушка слава (Антоново)
Светкавица 1922 (Търговище) – Въбел (кв.Въбел, Тщ)
Герлово 2016 (Обител) – Левски (Омуртаг)
Бенковски (Подгорица) – почива

Текст и снимка: Салим Салих

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.