Рефери от Варна и Добрич ще ръководят мачовете на „Волов“ (Шумен) и „Ботев“ (Нови пазар) - Телевизия Шумен

Зоналния съвет на БФС – Варна обяви съдийския наряд за предстоящия V-ти кръг от футболното първенство в Трета лига – Североизточна аматьорска група.

На 10 септември 2022 г., събота от 17,00 часа двубоят „Септември 98“(Тервел) – „Ботев“(Нови пазар) е поверен на съдийска бригада от Добрич начело с Георги Новачев с помощници: Станимир Господинов и Светлин Станчев.4-ти рефер ще е варненеца Стоян Димитров, делегат: Васил Симеонов също от Варна.

Мача на „Волов“(Шумен) с вторият тим на „Черно море“ (Варна) е ден по-късно в неделя 11.09.2022 г., на стадион „Корабостроител“ в морската ни столица от 17,00 часа. Главен съдия ще е Кристиян Тодоров с асистенти: Георги Николов и Стефан Андреев, 4-ти: Никола Русенов, делегат: Анелия Синабова всички от Варна.

Шуменска съдийска бригада ще ръководи двубоят в Добрич между местния „Рилци“ и вторият отбор на „Спартак 1918“ (Варна) на 10.09.2022 г., събота от 17,00 часа на стадион „Дружба“ – изкуствени терени. Главен съдия ще е Веселин Гацев с асистенти: Йордан Митев и Цветан Иванов, 4-ти: Сезер Сабриев от Русе, делегат: Светлозар Маринов също от Русе.

Ето целият наряд за този кръг:

10 септември 2022 г., събота, 17:00 ч:

Стадион: Градски – Балчик

Черноморец (Балчик) – Черноломец 1919 (Попово)

ГС: Радостин Шиков (Варна), АС1: Никола Тодоров (Шумен), АС2: Николай Йорданов (Варна), 4-ти: Калоян Кирилов (Варна), Делегат: Живко Димитров (Варна)

 

11 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч:

Стадион: Димитър Бурков – Търговище

Светкавица (Търговище) – Доростол (Силистра)

ГС: Диян Димитров (Русе), АС1: Кристиян Георгиев (Русе), АС2: Явор Иванов (Русе), 4-ти: Петър Георгиев (Варна), Делегат: Георги Иванов (Варна)

 

11 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч:

Стадион: Гнездо на орли – Разград

Лудогорец 1945 III (Разград) – Дунав II (Русе)

ГС: Димитър Гебешев (Силистра), АС1: Иван Димитров (Силистра), АС2: Джунейт Мюмюн (Силистра), 4-ти: Венцислав Великов (Шумен), Делегат: Милен Христов (Шумен)

 

11 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч:

Стадион: Локомотив – Русе

Локомотив 2022 (Русе) – Устрем Д (Дончево)

ГС: Момчил Маринов (Разград), АС1: Дарин Страхилов (Разград), АС2: Владимир Стойчев (Разград), 4-ти: Михаил Йорданов, Делегат: Динчер Къров (Разград)

 

Текст и снимка: Салим Салих

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.