Рефери от Варна и Разград ще ръководят мачовете на „Волов“ (Шумен) и „Ботев“ (Нови пазар) - Телевизия Шумен
Рефери от Варна и Разград ще ръководят двубоите на „Волов“(Шумен) и „Ботев“(Нови пазар)

Зоналният съвет на БФС – Варна обяви съдийския наряд за предстоящия VII-ми кръг от футболното първенство в Трета лига – Североизточна аматьорска група.
На 25 септември 2022 г., неделя от 16,00 часа двубоят „Лудогорец 1945“ III (Разград) – „Волов“(Шумен) е поверен на комбинирана съдийска бригада от млади и перспективни рефери начело с Тодор Киров от Варна, с асистенти: Станимир Господинов от Добрич и Никола Тодоров от Шумен, 4-ти рефер ще е Момчил Маринов от Разград, делегат – Петър П. Петров от Варна.
В неделя – 25.09.2022 г. от 16,00 часа в Търговище мачът на „Светкавица“(Търговище) – „Ботев“(Нови пазар) ще се ръководи от разградска съдийска бригада начело с Драгомир Колев, с помощници: Дарин Страхилов и Светлин Станчев (Добрич), 4-ти рефер ще е Михаил Йорданов от Разград, делегат – Георги Костов (Добрич).
Шуменска съдийска бригада ще ръководи двубоя „Устрем Д“(Дончево) – „Доростол“(Силистра) на 25 септември 2022 г., неделя, от 16,00 часа. Главен съдия ще е Веселин Гацев, с асистенти: Йордан Митев и Ясен Яворов, 4-ти рефер ще е Радостин Шиков от Варна, делегат – Анелия Синабова също от Варна
Ето останалите футболни двубои и наряда за този кръг:
24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч:
Стадион: Градски стадион – Балчик
Черноморец (Балчик) – Спортист 2011 (Ген. Тошево)
ГС: Иван Тошков (Добрич), АС1: Траян Енчев (Варна), АС2: Георги Димов (Добрич), 4-ти: Калоян Кирилов (Варна), Делегат: Валентин Събев (Силистра)

24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч:
Стадион: Септември – Тервел
Септември 98 (Тервел) – Черноломец 1919 (Попово)
ГС: Стоян Димитров (Варна), АС1: Димо Вълчев (Варна), АС2: Николай Дачев (Варна), 4-ти: Емил Георгиев (Шумен), Делегат: Иван Жечев (Шумен)

24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч:
Стадион: Локомотив – Русе
Локомотив 2022 (Русе) – Дунав II (Русе)
ГС: Деян Павлов (Търговище), АС1: Мариян Хараланов (Търговище), АС2: Светослав Христов (Търговище), 4-ти Борис Попов (Русе), Делегат: Светлозар Маринов (Русе)

25 септември 2022 г., неделя, 16:00 ч:
Стадион: Тича – Варна
Черно море II (Варна) – Спартак 1918 II (Варна)
ГС: Красен Георгиев (Варна), АС1: Мирослав Симеонов (Варна), АС2: Светослав Стойчев (Шумен), 4-ти: Красимир Кръстев (Шумен), Делегат: Атанас Атанасов (Варна)

Текст и снимка: Салим Салих

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.