Рефери от Шумен ще ръководят мача „Дунав“ (Русе) – „Спартак 1918“ II (Варна) - Телевизия Шумен

Зоналният съвет на БФС – Варна обяви съдийския наряд за последния ХХVI-ти кръг от футболното първенство в Трета лига – Североизточна аматьорска група.

Двата отбора – „Ботев“(Нови пазар) и „Волов“(Шумен) са домакини съответно срещу „Лудогорец 1945“ III (Разград) и „Рилци“ (Добрич), като двубоите са на 28 май 2022 г. събота от 17,00 часа.

Рефери от Шумен също имат наряд в този последен кръг. На градския стадион в Русе мача на лидера „Дунав“(Русе) – „Спартак 1918“ II (Варна) ще се ръководи от Веселин Гацев с асистенти: Мартин Димитров и Светослав Стойчев, 4-ти: Красимир Кръстев, делегат Пламен Хаджийски – секретар на ЗС на БФС-Варна.

Останалите двубои ще се ръководят от съдийски бригади както следва:

28 май 2022 г., събота, 17:00 ч:

Стадион: Христо Ботев – Нови пазар

Ботев (Нови пазар) – Лудогорец 1945 III (Разград)

ГС: Калоян Кирилов (Варна), АС1: Христо Христов (Варна), АС2: Николай Дачев (Варна), 4-ти: Венцислав Великов (Шумен), Делегат: Кольо Данев (Варна)

 

28 май 2022 г., събота, 17:00 ч:

Стадион: Панайот Волов – Шумен

Волов (Шумен) – Устрем Д (Дончево)

ГС: Крастиян Тодоров (Варна), АС1: Калоян Илиев (Варна), АС2: Радослав Георгиев (Варна), 4-ти: Борис Попов (Русе), Делегат: Светлозар Маринов (Русе)

 

28 май 2022 г., събота, 17:00 ч:

Стадион: Луи Айер – Силистра

Доростол (Силистра) – Черноморец (Балчик)

ГС: Иван Руменов (Варна), АС1: Станимир Господинов (Добрич), АС2: Никола Тодоров (Шумен), 4-ти: Димитър Гебешев (Силистра), Делегат: Иван Занов (Силистра)

 

28 май 2022 г., събота, 17:00 ч:

Стадион: Септември – Тервел

Септември 98 (Тервел) – Спортист 2011 (Ген. Тошево)

ГС: Георти Новачев (Добрич), АС1: Жулиен Жеков (Добрич), АС2: Любомир Русев (Варна), 4-ти: Стоян Димитров (Варна), Делегат: Живко Димитров (Варна)

 

29 май 2022 г., неделя, 17:00 ч:

Стадион: Градски стадион – Попово

Черноломец 1919 (Попово) – Рилци (Добрич)

ГС: Диян Димитров (Русе), АС1: Явор Иванов (Русе), АС2: Мариян Щерев (Разград), 4-ти: Деян Павлов (Търговище), Делегат: Петко Петков (Търговище)

 

Текст и снимка: Салим Салих

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.