„Червена звезда“ (Дренци) с втора поредна победа в контрола - Телевизия Шумен

Футболистите на „Червена звезда“ (Дренци) постигнаха втора победа в контрола срещу „Тошев“ (Правенци), играна в неделя във Венец. Липсата на други контроли в региона даде повод на футболните фенове да наблюдават доста интересна среща. Символичните домакини явно ще са фактор в пролетния дял от първенството в Южна „А“ Регионална група „Шумен“.
С доста нови футболисти тимът на „Тошев“ (Правенци) също се очаква да поднесе изненади през пролетния дял от първенството. Контролата ще се запомни с доста добрата игра на двата тима, които успяха да си отбележат по един гол в първото полувреме. В 30-та минута Ерхан Идриз даде предимство на „Червена звезда“ с плътен удар от рамките на наказателното поле. Две минути преди края на първата част Еркант Бюлент от гостите възстанови равенството на футболния терен. През втората част играта беше равностойна, но в края на мача гостите се огънаха и допуснаха два гола във вратата си. Мерт Мехмед в 80-та минута изведе тима на село Дренци напред в резултата. Три минути преди края Дениз Рамадан оформи крайното 3:1.

Текст и снимка: Салим Салих