Магията на телевизията през детските очи - Телевизия Шумен

В Деня на радиото и телевизията, Телевизия Шумен посрещна най-желаните гости – децата. Малчугани от детска градина „Слънце“ разгледаха студиата на медията, седнаха в столовете на водещите и нарисуваха магията на телевизията, видяна през детските очи.

В Деня на радиото и телевизията, Телевизия Шумен отвори врати за най-малките си зрители. А те донесоха със себе си усмивки, много въпроси и истинско празнично настроение.

„Аз ще стана снимач. Снимач на паранормално. Паранормално означава духове“, заяви малкият Мишо.

„Интересно е, когато снимат и когато се изправите по телевизиите и се гледа“, сподели Габи.

Теди и Марк влязоха в ролята на новите водещи на предаването „В обедната почивка“.

„Аз си представям като чуя думата телевизия, че е някакво предаване“, каза Теодора.

„Аз си представям, че това е просто едно филмче“, обясни Марк.

Вижте повече новини във Facebook и Youtube.