Седмична програма - Телевизия Шумен

Седмична програма

Понеделник, 17 юни 2024 г.

 

00:00 „Постковид синдром” – док. филм

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 22 и 23

02:00 „Автомобилна история“ – док. филм, част 9 и 10

03:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 32 – повторение

04:00 „Невероятният свят на автомобилите“ – док. филм, част 7 и 8

06:00 „Графът” – филм на Чарли Чаплин

06:30 „Треска за злато” – игрален филм

08:00 „Съвременните незнайни воини” – док. филм, част 1

08:30 „Рошавата четка“ – детско предаване еп. 84, повторение

09:00  Детска телевизия “Маша и Мечокът” – 1 сезон, 1 част

10:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 32 – повторение

11:00 „По земята българска“ – концерт на ансамбъл „Шумен“

12:00 „Странни класации“ – док. филм, част 10

12:30 Новини

12:40 „Денят на нашите будители” – док. филм

13:00 „Хелене” – игрален филм

15:00 „Шумла 2021“, „Жарава“, концерт

16:00 Детска телевизия “Маша и Мечокът” – 1 сезон, 2 част

17:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 33

18:00 „Седмицата на екран” предаване на Телевизия Шумен

20:00 „Състезанието на живота им” – док. филм, сезон 2, еп. 6

21:00 Новини

21:15 „Изчезващи граници“ – док. филм, част 35, 36, и 37

22:30 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 33 – повторение

23:30 „Класически коли“ – док. филм, епизод 8

Вторник, 18 юни 2024 г.

 

00:00 Новини

00:30 Goodwood 2017 „Фестивал на скоростта”, док. филм, част 1, 2

01:00 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 24 и 25

02:00 Новини

02:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 11

03:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 33 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Класически коли“ – док. филм, част 11, 12, 1

06:00 Новини

06:30 „Хавана блус”, игрален филм, повторение

08:30 „110 г. читалище в село Васил Друмев“ – док. филм

09:00 „Изчезващи граници“, док. филм, част 38

09:30 „Седмицата на екран” предаване на Телевизия Шумен

11:30 „Невероятният свят на военните машини“ – док. филм, част 3

12:30 Новини

12:40 „Черно море 2023“ – концерт

14:00 „Само ти“ – игрален филм, Великобритания

16:00 Детска телевизия „Маша и Мечокът“ сезон 2, част 1

16:30 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 84, повторение

17:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 34

18:00 „Животинско царство“ – док. филм, част 5

18:30 Новини

18:40 „Седмицата на екран” предаване на Телевизия Шумен – повторение

20:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 11

21:00 Новини

21:15 „Съ нами богъ“ – док. филм, част 3

22:30 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 34 – повторение

23:30 „Класически коли“ – док. филм, част 2

Сряда, 19 юни 2024 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Съвременните незнайни воини” – док. филм, част 2

01:00 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 739

02:00 Новини

02:30 „Мания”, док. филм

03:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 34 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Невероятният свят на военните машини“ – док. филм, част 4

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „30 години ДГ „Космонавт“ – концерт  
08:00 „Паметта на Родопите” – док. филм

08:30 „Изчезващи граници“, док. филм, част 39

09:00 Детска телевизия „Маша и Мечокът“ сезон 2, част 2

10:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 34 – повторение

11:00 „Невероятният свят на автомобилите“ – док. филм, част 9, 10

12:00 „Странни класации“ – док. филм, част 11

12:30 Новини

12:40 Концерт на Вичеви

14:00 „Хавана блус”, игрален филм, повторение

16:00 „Крумовград“ – док. филм

16:30 Детска телевизия „Маша и Мечокът“ сезон 4, част 1

17:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 35

18:00 „Животинско царство“ – док. филм, част 6

18:30 Новини

18:45 „Шампионът“ – игрален филм

20:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 12

21:00 Новини

21:30 „Седмицата на екран” предаване на Телевизия Шумен

23:30 „Класически коли“ – док. филм, част 3

Четвъртък, 20 юни 2024 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 26 и 1

02:00 Новини

02:30 „Забравени истории“ – историческо предаване – повторение

03:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 35 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Бунтарки”, игрален филм

06:00 Новини

06:15 „Върлината“ – игрален филм

08:30 „Изчезващи граници“, док. филм, част 40

09:00 Детска телевизия „Маша и Мечокът“ сезон 4, част 1

10:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 35 – повторение

11:00 „Невероятният свят на автомобилите“ – док. филм, част 11, 12

12:00 „Провадийско – Роякско плато” – док. филм

12:10 „В обедната почивка” – предаване на Телевизия Шумен

13:00 „Пътят – филм за Крум Дамянов“ – док. филм 

14:00 „Нощен живот“ – игрален филм

16:00 Детска телевизия „Маша и Мечокът“ сезон 4, част 2

17:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 36

18:00 „Животинско царство“ – док. филм, част 7

18:30 Новини

19:00 „В обедната почивка” – предаване на Телевизия Шумен – повторение

19:40 Джаз концерт, 2023

21:00 Новини

21:30 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 739

22:30 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 36 – повторение

23:30 „Класически коли“ – док. филм, част 4

Петък, 21 юни 2024 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Пет десетилетия Младост“ – док. филм

01:00 „В обедната почивка” – предаване на Телевизия Шумен – повторение

01:40 „Песента на цветовете”, док. филм

02:00 Новини

02:30 „Джебел“ – док. филм 

03:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 36 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 2 и 3

05:30 „Good Wood 2017“, „Международно възраждане“ – док. филм, част 3, 4

06:00 Новини

06:30 „Клетниците“ – игрален филм, Франция

08:30 „Изчезващи граници“, док. филм, част 41

09:00 Детска телевизия „Маша и Мечокът“ сезон 1, част 1

10:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 36 – повторение

11:00 „Невероятният свят на автомобилите“ – док. филм, част 1 и 2

12:00 „Странни класации“ – док. филм, част 12

12:30 Новини

12:40 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 739

13:40 „Хавана блус”, игрален филм, повторение

16:00 Детска телевизия „Маша и Мечокът“ сезон 1, част 2

17:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 37

18:00 „Животинско царство“ – док. филм, част 8

18:30 Новини

18:40 „ДРАГОЕВО – Спомени от стария дом“ – док. филм

21:00 Новини

21:10 „Приключенецът“ – филм на Чаплин

21:30 „Състезанието на живота им” – док. филм, сезон 2, еп. 7

22:30 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 37 – повторение

23:30 „Класически коли“ – док. филм, част 5

Събота, 22 юни 2024 г.

 

00:00 Новини

00:15 „Кинаджията”, „Бурлеска по Кармен“ – филми на Чаплин

01:00 „Светът на изобретенията“– док. филм, част 4 и 5

02:00 Новини

02:30 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 37 – повторение

03:30 „Изчезващи граници“, док. филм, част 42

04:00 Новини

04:30 „Изчезването на Алис Крийд“ – игрален филм

06:30 „30 години вълшебство“ – концерт

08:30 Good Wood 2015 – „Международно възраждане” – епизод 2 09:30 Детска телевизия „Маша и Мечокът“ сезон 2, част 1

10:00 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 85

10:30 Концерт на Хасан и Ибрахим

12:00 В кухнята на „Супичка” – кулинарно предаване, еп. 25

12:15 „Забравени истории“ – историческо предаване – повторение

12:40 Детска телевизия „Приказките на Маша“

13:00 „Заличаване на историята“ – игрален филм

15:00 Концерт на Атанас Куртев

16:30 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 85, повторение

17:00 Детска телевизия „Маша и Мечокът“ сезон 2, част 2

17:50 „Made in Shumen“ – човешки истории, част 1

18:00 „Глория Мунди” – игрален филм

20:00 Премиера: „Безкрайността”, игрален филм

22:00 „Странни класации“ – док. филм, част 1, 2

23:00 „Състезанието на живота им” – док. филм, сезон 3, еп. 1

Неделя, 23 юни 2024 г.

 

00:00 „Забравени истории“ – историческо предаване – повторение

00:30 „Аритмия“ – игрален филм

02:30 „30 години ДГ „Космонавт“ – концерт

04:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 12

05:00 „Странни класации“ – док. филм, част 3

05:30 „Усещане за жена“ – концерт

07:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 33 и 34 – повторение

09:00 Детска телевизия „Маша и Мечокът“ сезон 4, част 1

10:00 В кухнята на Супичка” – кулинарно предаване, еп. 25

10:15 „Шумен – тук ще бъде България” – док. филм

11:00 „Рошавата четка“ – детско предаване , еп. 85 – повторение

11:30 „Терапия за мизантропи” – игрален филм

13:00 „Любов в окови“, сериен филм, еп. 35 и 36 – повторение

15:00 „Съ нами богъ“ – док. филм, част 4

16:00 „Невероятният свят на военните машини“ – док. филм, част 5

17:00 Детска телевизия „Маша и Мечокът“ сезон 4, част 2

18:00 „Ден на музиката“ – концерт, 2021

19:00 „Нощен живот” – игрален филм

21:00 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 6 и 7

22:00 „Състезанието на живота им“ – сезон 3, еп. 2

23:00 „Любов в окови”, сериен филм, еп. 37 – повторение

Понеделник, 02 януари 2023 г.

 

00:00 “Съвременни незнайни воини” – док. филм, част 4

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 7

02:00 „Автомобилна история“ – док. филм, част 3 и 4

03:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, сезон 1, еп. 30 – повторение

04:00 „Нашите любовници“ – игр. филм

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 “5 десетилетия Младост” – док. филм

06:30 Коледен фолклорен концерт, 2022

08:30 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 22 – повторение

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

10:00 „Ал Хайба – Гласът на кръвта“ – сериен филм, сезон 1, еп. 30 – повторение 10:50 „Човекът, говорещ с дървета“ –   док. филм

11:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 1

12:00 „Животинско царство“ – док. филм, част 3

12:30 „Октопод“ – док. филм

12:40 „Коли на бъдещето “ – док. филм, 2015, част 3, 4

13:00 „Глуха линия “ – игрален филм

14:40 „Шумла 2021“ – Ансамбъл „Шумен“ – концерт
16:00 Детска телевизия „Франклин“

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

18:00 „Седмицата на екран“ – обзорно седмично предаване

20:00 „Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 13

21:00 „Преславни дни“ – док. филм

21:15 „Изчезващи граници“ – док. филм, част 11, 12, 13

22:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

23:30 „Празничен хоровод“ – док. филм, част 1

Вторник, 03 януари 2023 г.

 

00:00 „110 години читалище в с. Васил Друмев“ – док. филм

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 8

02:00 „Асеновград“ – док. филм

02:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 5

03:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 1 – повторение

04:00 „Между две епохи“ – док. филм

04:30 „Класически коли“ – док. филм, част 12, 13

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 „Кирково“ – док. филм

06:30 „Хелене“ – игр. филм

08:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 9

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

09:30 „Седмицата на екран“ – обзорно предаване – повторение

11:30 „Странстващият музикант“ – док. филм

12:30 Новини

12:40 „Споделени пространства“ – концерт на ДТА „Пъргавелче“

14:20 „Терапия за мизантропи“ – игрален филм

16:00 Детска телевизия „Франклин“

16:30 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 25, повторение

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 2

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 4

18:30 Новини

19:00 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 33

20:00 “Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 1

21:00 Новини

21:15 „Шумла 2022“ – концерт на Ансамбъл „Пазарджик“

22:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 2 – повторение

23:30 „Празничен хоровод“ – док. филм, част 2

Сряда, 04 януари 2023 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 33

02:00 Новини

02:30 “Съвременни незнайни воини” – док. филм, част 5

03:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 2 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Еврофолк 2021“ – концерт

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Богинята на съдбата” – игрален филм

08:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 10

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

10:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 2 – повторение

11:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 3

12:00 „Животинско царство“ – док. филм, част 4

12:30 Новини

12:40 „Брацигово“ – док. филм

13:40 „Коледен фолклорен концерт“

15:30 „Фитнес тренировки“ – част 24

16:00 Детска телевизия „Франклин“

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 3 – повторение

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 5

18:30 Новини

19:00 „Забравени истории“ – историческо предаване, повторение

19:30 „Жените по време на Романтизма“ – спектакъл  

20:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 6

21:00 Новини

21:30 „Седмицата на екран“ – обзорно предаване – повторение

23:30 „Класически коли“ – док. филм, част 1

Четвъртък, 05 януари 2023 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 9

02:00 Новини

02:30 „Забравени истории“ – историческо предаване – повторение

03:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 3 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Изискана кухня“ – игрален филм

06:00 Новини

06:15 „Балшой“ – игрален филм

08:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 11

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

10:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 3 – повторение

11:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 4

12:00 „Един странен микроб“ – док. филм

12:10 „В обедната почивка“ – предаване на Телевизия Шумен

12:50 „Сътворение в танц и движение“ – концерт

14:30 „Модерни времена“ – игрален филм

16:00 Детска телевизия „Франклин“

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 4 – повторение

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 6

18:30 Новини

19:00 „В обедната почивка“ – предаване на Телевизия Шумен – повторение

19:40 „50 години Духов оркестър „Михаил Биков“ – игрален филм

21:00 Новини

21:30 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 33

22:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп. 4 – повторение

23:30 „Тромпетисимо“ – концерт на Симфониета – Шумен

Петък, 06 януари 2023 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „В обедната почивка“ – предаване на Телевизия Шумен – повторение

01:40 „Goodwood, Коли на бъдещето, класически коли, 2017“ – част 1, 2, док. филм

02:00 Новини

02:30 „Изчезващи граници“ – док. филм, част 14

03:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  4 – повторение

04:00 Новини

04:30 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 10

05:30 „Успешно земеделие“

06:00 Новини

06:30 „Диви истории“ – игрален филм

08:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 12

09:00 Детска телевизия „Легендата за Зоро“

10:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  4 – повторение

11:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  5

12:00 „Животинско царство“ – док. филм, част 5

12:30 Новини

12:40 „Фолклорна трапеза“ – кулинарно предаване, част 33

13:40 „Един крал в Ню Йорк“ – игр. филм

15:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 7

16:00 Детска телевизия „Франклин“

17:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  5 – повторение

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 7

18:30 Новини

19:00 „Само ти“ – игрален филм, Великобритания

21:00 Новини

21:30 “Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 2

22:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  5 – повторение

23:30 „Маршрут – път към свободата“ – док. филм

Събота, 07 януари 2023 г.

 

00:00 Новини

00:30 „Успешно земеделие“

01:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 11

02:00 Новини

02:30 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  5 – повторение

03:30 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 13

04:00 Новини

04:30 „К9 – Легенда за изгубеното злато“ – игрален филм

06:00 Новини

06:30 „Извинявай, ако те нарека любов“ – игр. филм

08:30 Детска телевизия „Легендата за Зоро“

09:00 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 13 – повторение

09:30 „Треска за злато” – игрален филм

11:00 „Автомобилна история“ – док. филм, част 8

11:30 „Успешно земеделие“

12:00 „Забравени истории“ – историческо предаване – повторение

12:30 Детска телевизия „Франклин“

13:00 „Ейприл, Мей и Джун“ – игрален филм

15:00 Среща-разговор с Мустафа Чаушев – повторение

16:30 „Рошавата четка“ – детско предаване, еп. 14 – повторение

17:00 Детска телевизия Детска телевизия „Клуб Уинкс“

17:50 „Made in Shumen“ – човешки истории, част 1

18:00 „Шампионът“ – игрален филм

20:00 „Животинско царство“ – док. филм, част 6, 7

21:00 „Мостовете на Сараево“ – игр. филм

23:00 “Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 3

Неделя, 08 януари 2023 г.

00:00 „Забравени истории“ – историческо предаване – повторение

00:30 „Викинг“ – игрален филм

03:00 „Фолклорна наздравица“ – концерт

04:00 „Светът на изобретенията“ – док. филм, част 14

05:00 „Класически коли“ – док. филм, част 2

05:30 „Бялото слънце на пустинята“ – игр. филм

07:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  1 и 2 – повторение

09:00 Детска телевизия „Клуб Уинкс“

10:00 “Невероятният свят на военните машини” – док. филм, част 4

11:00 „Странни класации“ док. филм, част 8

11:30 „Споделени пространства – 33 години „Пъргавелче“ – концерт

13:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  3 и 4 – повторение

15:00 „Коледен балетен концерт“ – концерт

16:00 „GoodWood Класически коли, 2016“ – док. филм

17:00 Детска телевизия „Франклин“

18:00 „Странни класации“ – док. филм, част 9

18:30 „По време на войната“ – игрален филм

20:30 „Автомобилна история“ – док. филм, част 9

21:00 „Невероятният свят на авиацията“ – док. филм, част 12

22:00 „Състезанието на живота им“ – сезон 1, еп. 7 и 8

23:00 „Кралицата на ритъма“ – сериен филм, еп.  5 – повторение

Възможни са промени в програмата на Телевизия Шумен.