„Волов-Шумен 2007“ приема „Черноломец“ (Попово) в двубой от 31-ия кръг на Североизточната Трета лига. Срещата е днес, 13-ти май, от 17 часа на ученическия стадион „Цоньо Василев“, съобщават от шуменския клуб.
След като записа служебен успех в над извадения от групата „Светкавица“ (Търговище) „жълто-сините“ събраха актив от 60 точки и имат три повече от утрешния си опонент.
„Това е много важен мач за нас и трябва да го вземем, за да можем да сме спокойни за класирането си в шампионата. Готвим се нормално в пълен състав. Нямаме контузени, нямаме наказани“, заяви президентът на шуменци Иван Станчев.
„Волов-Шумен 2007“ е в серия от 8 поредни успеха, а девети почти сигурно ще им подпечата четвъртата позиция. За целта обаче тимът трябва да спре негативната си серия от 3 поредни поражения срещу „Черноломец“, едно от които обаче беше присъдено служебно.
Пряката битка за четвъртото място на Североизток обещава да предложи много вълнуващи моменти.
Вижте повече новини във Facebook и Youtube.
