Предстоящи футболни контроли - Телевизия Шумен

18.02.2022 г. (петък) от 19,30 ч. в Разград
Стадион: Гнездо на орли – 3 терен
„Лудогорец 1945“ III (Разград) – „Черноломец“(Попово)

19.02.2022 г. (събота) от 13,00 ч. в Добрич
Стадион: Изкуствен терен
„Рилци“(Добрич) – „Волов“(Шумен)

19.02.2022 г. (събота) от 14,30 ч. в Балчик
Стадион: Градски
„Черноморец“(Балчик) – „Черно море“ U19 (Варна)

19.02.2022 г. (събота) от 13,00 ч. в Черноглавци
Стадион: Черноглавци
„Зенит“(Черноглавци) – „Вълци“(Владимировци)

19.02.2022 г. (събота) от 13,00 ч. в Зайчино ореше
Стадион: Зайчино ореше
„Герой“(Зайчино ореше) – „Смядово“(Смядово)

19.02.2022 г. (събота) от 13,00 ч. в Разград
Стадион: Гнездо на орли – терен 3
„Миньор“(Сеново) – „Бенковски“(Исперих)

19.02.2022 г. (събота) от 14,00 ч.в Суворово
Стадион: Суворово
„Суворово“(Суворово) – „Спортист 2011“(Ген.Тошево)

19.02.2022 г. (събота) от 14,00 ч. в Русе
Стадион: Градски
„Дунав“(Русе) – „Прогресул Спартак“(Букурещ)

19.02.2022 г. (събота) от 14,00 ч. в Дивдядово
Стадион: Дивдядово
„Чавдар 1026“(Дивдядово) – „Ендже“(Царев Брод)

19.02.2022 г. (събота) от 15,00 ч. в Дибич
Стадион: Дибич
„Енев-Дибич“ (Шумен) – „Светкавица“ (Търговище)

19.02.2022 г. (събота) от 15,00 ч. в Тервел
Стадион: Градски
„Септември 98“(Тервел) – „Спартак 1918“ II (Варна)

19.02.2022 г. (събота) от 15,30 ч. в Дончево
Стадион: Дончево
„Устрем“(Дончево) – „Доростол“(Силистра)

20.02.2022 г. (неделя) от 13,00 ч. в Нови пазар
Стадион: Христо Ботев – Н.Пазар
„Ботев“(Нови пазар) – „Спартак 1918“ U19 (Варна)

20.02.2022 г. (неделя) от 13,00 ч. в Климент
Стадион: Мълния – Климент
„Мълния“(Климент) – „Левски 96“(Главиница Сс)

20.02.2022 г. (неделя) от 13,00 ч. в Каолиново
Стадион: Каолиново
„Лудогорец“(Каолиново) – „Велики Преслав“(В.Преслав)

20.02.2022 г. (неделя) от 13,00 ч. в Звегор
Стадион: Звегор
„Заря 1962“(Звегор) – „Вихър 1969“(Боян)

20.02.2022 г. (неделя) от 13,00 ч. в Острово
Стадион: Адаспорт-Арена
„Адаспорт“(Острово Рз) – „Спартак“(Бъзън Рс)

20.02.2022 г. (неделя) от 13,30 ч. в Градище
Стадион: Градище
„Балкан 1965“(Градище) – „Балкан“(Средня)

20.02.2022 г. (неделя) от 13,30 ч. в Самуил
Стадион: Локомотив
„Локомотив“(Самуил Рз) – „Капитана“(Капитан Петко)

20.02.2022 г. (неделя) от 14,00 ч. в Подайва
Стадион: Подайва
„Левски“(Подайва Рз) – „Космос“(Браничево)

20.02.2022 г. (неделя) от 14,00 ч. в Русе
Стадион: Дунав – тренировъчен терен
„Дунав“(Русе) – „Етър“ II (В.Търново)

20.02.2022 г. (неделя) от 14,00 ч. в Каспичан
Стадион: Локомотив
„Локомотив“(Каспичан) – Камчиец 1945“(Дългопол Вн)

Текст и снимка: Салим Салих

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *