Георги Георгиев напуска групата на БСП в Общинския съвет
Георги Георгиев напуска БСП-Шумен. Това стана ясно в началото на днешното заседание на Общинския съвет, когато председателят Ася Аспарухова прочете…
Георги Георгиев напуска БСП-Шумен. Това стана ясно в началото на днешното заседание на Общинския съвет, когато председателят Ася Аспарухова прочете…