Георги Георгиев напуска групата на БСП в Общинския съвет - Телевизия Шумен

Георги Георгиев напуска БСП-Шумен. Това стана ясно в началото на днешното заседание на Общинския съвет, когато председателят Ася Аспарухова прочете заявлението на Георгиев, с което той информира, че напуска групата на социалистите.

Считано от днес, Георги Георгиев е независим общински съветник. Пред Телевизия Шумен Георгиев обясни, че е напуснал БСП на 22 юни, поради което е счел, че не е редно да представлява вече партията и в местния парламент. Към момента той не е станал част от друга политическа формация, но заяви че е готов да говори с всеки за политики.

Вижте повече новини във Facebook и Youtube.