Екипи на ВиК работят по отстраняване на аварията - Телевизия Шумен

Екипи на ВиК работят по отстраняването на възникналата тази сутрин авария по стария довеждащ водопровод в района на Помпена станция „1300“. Очаква се работата на аварийните екипи да приключи в рамките на деня, след което да започне поетапното пълнене на системата.

Припомняме, че в неделя следобед след токов удар Помпената станция се наводни и градът остана без вода за повече от 48 часа. Водоподаването беше възстановено съвсем за кратко, след което рано тази сутрин е било прекъснато електрозахранването към Помпената станция „1300 години България“ и е възникнала авария по затапването на стария водопровод.

Спират водата заради нова авария

Вижте повече новини във Facebook и Youtube.