30-годишен мъж е в болница след побой - Телевизия Шумен

Побой е бил нанесен на 30-годишен мъж около 03:20 часа на 17 юли в къща на ул. „Седма“ в Шумен, съобщават от полицията.

Мъжът е настанен за лечение в МБАЛ-Шумен с фрактури на ребра. Установени са другите мъже в конфликта – мъж на 39 години и синът му на 16 години.

Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава.

Вижте повече новини във Facebook и Youtube.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *