Свикване на извънредна сесия на Общински съвет-Шумен поискаха местни парламентаристи. 14 съветници от групите на ГЕРБ, „Кауза Шумен“, представители от „ПП-ДБ“, „Възраждане“ и независимият Петър Петров са се подписали под искането за извънредно майско заседание.
Мотивите са им проблемите с общинското предприятие БКС, които в последните дни станаха обект на обществена дискусия и в частност ситуацията с автопарка и сметовозите на предприятието.
Консултативният съвет ще заседава по темата утре в 9 часа.
Проверяват състоянието на сметовозите на БКС
Кметът разпореди проверка на сметосъбирането
Вижте повече новини във Facebook и Youtube
