Имало едно време: "Сливи за смет" - Телевизия Шумен

Тази седмица в „Имало едно време…“ гостуваме в ДГ „Звънче“. С децата от група „Звездичка“ се потапяме в приказката „Сливи за смет“ и говорим за труда, чистотата и малките добри дела.

Вижте повече новини във Facebook и Youtube.