„Волов-Шумен 2007“ ще изиграе една приятелска среща по-малко. Това стана ясно, след като се разбра, че „Добруджа“ (Добрич) няма да има дублиращ отбор в Североизточната Трета лига, информират от клуба.
По първоначална програма шуменци трябваше да се изправят срещу „Добруджа II“ на 1 август, 2 седмици преди първия официален двубой. Такава проверка обаче няма как да се състои. Затова тимът ще остане с пет приятелски мача, а насрочената за 29.07 контрола със „Светкавица“ (Търговище) ще бъде изместена на 1-ви август.
Припомняме, че отборът започва подготовка на 14 юли, а седмица по-късно ще срещне „Олимпик“ (Варна) в първия си спаринг. На 15-ти август шуменци ще играят за Купата на Аматьорската лига, а на 22-ри стартира и сезон 2026/27 в Североизточната Трета лига.
Програмата на Волов-Шумен 2007 за лятната подготовка:
- 14.07 – начало, 18:00 часа, градски стадион в Шумен
- 21.07 – Волов-Шумен 2007 – Олимпик (Варна)
- 25.07 – Волов-Шумен 2007 – Черно море II (Варна)
- 01.08 – Волов-Шумен 2007 – Светкавица (Търговище)
- 08.08 – Волов-Шумен 2007 – Черноморец (Балчик)
- 11.08 – Волов-Шумен 2007 – Етър II (Велико Търново)
- 15.08 – мач за Купата на АФЛ
Вижте повече новини във Facebook и Youtube.
