Голмайсторът на Североизточната Трета лига за сезон 2025/26 Димитър Игнатовски продължава да е футболист на „Волов-Шумен 2007“, информират от клуба.
След изкарани проби в елитния „Ботев“ (Враца) Игнатовски се завърна при „жълто-сините“ и се очаква да започне подготовка с тях в средата на месец юли.
Младият състезател реализира 28 гола в 30 срещи през изминалата кампания и изпревари всички по този показател в шампионата.
Отбори от професионалния футбол обаче продължават да наблюдават 22-годишния талант и не е изключено той да получи и други оферти това лято.
Вижте повече новини във Facebook и Youtube.
