Намаляват пациентите с ковид в шуменската болница - Телевизия Шумен
МБАЛ-Шумен препълнена

56 пациенти са настанени в ковид отделенията на шуменската болница. 46 от тях са с доказана коронавирусна инфекция, останалите чакат резултати от пробите си. В интензивното отделение са настанени 3 души, няма интубирани. През вчерашния ден са били приети петима с коронавирус, изписан е един. В Шуменска област са установени нови 4-ма заразени. Едва четирима души са се ваксинирали в неделя.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *